fbpx
Panasonic inovoval objektiv Leica DG Summilux 25 mm
Panasonic inovoval objektiv Leica DG Summilux 25 mm
Leica DG Summilux 25 mm / F1.4 II ASPH.

Panasonic inovoval objektiv Leica DG s pevnou ohniskovou vzdáleností pro systém Micro Four Thirds. Kromě vysoké světelnosti F1.4 nabízí objektiv Leica DG Summilux 25 mm také konstrukci odolnou proti stříkající vodě a prachu, která je vhodná pro práci v terénu, a kompatibilitu s max. 240 fps sensor drive pro vysokorychlostní automatické ostření.

Objektiv se skládá z devíti členů v sedmi skupinách. Má dvě asférické čočky a jednu UHR (Ultra High Refractive) čočku. UHR čočka a asférické čočky z lisovaného skla vykreslují obraz stejnoměrně od středu po kraje. Povrchová úprava Panasonic Nano Surface Coating minimalizuje tvorbu závoje a záblesků. To, že objektiv splňuje přísné standardy pro certifikaci světového výrobce Leica, je zárukou skutečně vysoké obrazové kvality.

Leica DG Summilux 25 mm má zabudovaný ostřící motor a krokový motor. Díky tomu je ultra rychlé a přesné kontrastní automatické ostření v režimu foto i video zcela hladké a tiché. Objektiv je také kompatibilní se sensor drive při max. rychlosti 240 fps, takže dokonale využívá potenciálu fotoaparátů s vysokorychlostním automatickým ostřením.

Robustní a odolná konstrukce objektivu Leica DG Summilux 25 mm / F1.4 II ASPH. je i přes vysokou světelnost kompaktní a lehká. Objektiv nabízí vysokou obrazovou kvalitu a mobilitu v kombinaci s nejnovějšími modely bezzrcadlovek LUMIX G.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: