fbpx
Vyberte si tu správnou kategorii v soutěži Huawei NEXT-IMAGE 2021

Huawei Next-Image je největší fotografická soutěž mobilních telefonů, do které se mohou přihlásit amatéři i profesionálové. Lidi tak získají příležitost popustit uzdu své kreativitě a prezentovat svůj talent s využitím fotoaparátů ve smartphonech. Soutěž je výjimečná v tom, že nabízí možnost dostat ne jednu, ale rovnou sedmdesát šancí na výhru. Soutěžící si také mohou vybrat kategorii, která jim nejvíc sedí. Pojďte se dozvědět něco více o kategoriích a kdo ví, třeba se taky rozhodnete přihlásit!

10 různých kategorií, na kterých můžete ukázat svůj talent

K zachycení krás světa se používá velké množství technik, které budete mít šanci na Huawei NEXT-IMAGE 2021 ukázat v deseti nových kategoriích.  Každá kategorie vyzývá soutěžící k využití různých fotografických funkcí. Každá kategorie je rozdělena podle témat, které využívají i různých typů objektivů a dokonce existuje i separátní část soutěže, která je určena pro ty, co raději zachycují okamžiky pomocí videa. Kategorie jsou následující:

  • Portrét

Portrétní fotografie vypráví bohaté a podmanivé lidské příběhy lépe, než by kdy mohla slova. Je jedno zda jste vyfotili sami sebe, své milované nebo náhodné osoby.

  • Monochrome

Monochromatické obrázky odstraňují rušivé barvy a pomáhají divákovi soustředit se na objekty, textury, tvary, vzory a kompozici. Pomocí černobílé fotografie můžete odrážet atmosféru nebo se zaměřit na originalitu záběru.

  • Barva

Chytré telefony Huawei jsou proslulé svou schopností vytvářet živé fotografie plné vitality. Ukažte své skutečné barvy.

  • Snímek

Fotografie vám umožní žít v přítomném okamžikem a povzbudí vás k zachycení rozhodujících okamžiků a scén. Vytvořte snímek, který vypráví silný příběh, nebo si navždy zvěčněte důležitou vzpomínku.

  • Noc

Díky síle AI zachycují smartphony Huawei neuvěřitelné noční scény bez potřeby blesku. Buďte kreativní pod rouškou tmy a udělejte zapamatovatelný noční snímek.

  • Telefotka

Pro mnoho uživatelů smartphonů jsou přiblížené fotografie obvykle rozmazané nebo nekvalitní. To se u Huawei stát nemůže. Pomocí teleobjektivu se můžete seznámit s důležitými detaily a pochlubit se čistotou svých přiblížených snímků.

  • Super široký úhel

Širokoúhlé objektivy umožňují fotografům dostat se co nejblíže objektu, aniž by byly opomíjený zásadní prvky v pozadí. Využijte své dovednosti v oblasti fotografie tak, aby diváci měli pocit, že se na scénu dívají vlastníma očima a ne na fotografii.

  • Super Macro

Ve fotografii, stejně jako v životě, jsou důležité malé detaily. Prozkoumejte různá témata a techniky makrofotografie a předveďte schopnost svého fotoaparátu zachytit drobné detaily zblízka.

  • Tvůrce příběhů

Natáčejte a vytvořte tak 15minutový nebo kratší pohyblivý film, abyste vyjádřili svou kreativitu a podělili se o svůj příběh prostřednictvím pohyblivých obrázků. Vezměte si režisérské křeslo a vytvořte filmové mistrovské dílo, které předvedete světu.

  • Vypravěč

Na rozdíl od ostatních kategorií, které umožňují nahrání pouze jedné fotografie, můžete v této kategorii použít portfolio fotografií (3–9 fotografií) k vyjádření emocí, vyprávění příběhu, zaznamenávání změn nebo objevování trendů.

Vytvořte dechberoucí fotografie pomocí funkcí svého telefonu Huawei

Pokud se rozhodnete pro telefon Huawei, podaří se vám vyfotit výherní snímek, ať už si zvolíte jakoukoliv kategorii. Mate 40, nebo nově vydaná nova 9 mají mnoho funkcí, díky kterým budou vaše fotografie ještě úžasnější. Pokud jste fanouškem nočního fotografování a baví vás fotit městská světla, nova 9 s Extreme Night Shoot a módem Night Portrait je ta pravá a pomůže vám vyniknout v kategorii noc. Když přijde na kategorii super široký úhel, podívejte se na Mate 40 s jeho úžasným ultra širokým fotoaparátem. Zařízení Huawei jsou skvělá i pro natáčení videí, jelikož poskytují stabilizační funkce, 4K kvalitu, sledování pohybu, přední a zadní nahrávání a mnoho dalších funkcí, díky kterým budou vaše videa dojemná a podmanivá. Váš talent vám pomohou vyjádřit telefony Huawei, díky profesionálním funkcím, a tak budou vaše fotografie vždy vypadat podle vašich představ.

Vyhrajte působivé ceny

Pokud jste se stále nerozhodli a jste na vážkách, mohli by vám dodat odvahu ceny, které čekají na sedmdesát soutěžících. Hlavní cena v hodnotě 10 000 dolarů bude předána třem vítězům v kategorii fotograf roku. Každá z deseti kategorií pak bude mít jednoho hlavního vítěze, který si odnese 1 000 dolarů. Zkrátka nezůstanou ani finalisté, jelikož třicet z nich bude mít možnost si odnést špičkové chytré hodinky Huawei Watch 3.

Samostatná část soutěže je zaměřená na rozvoj a podporu mladých talentů. Tato kategorie je určena pro studenty ve věku 18-24 let, kteří budou mít možnost si odnést Huawei P 50, který je jedním z nejlepších smartphonů pro fotografování na trhu, a částku ve výši 1 000 dolarů z NEXT-IMAGE Creation Fund.

Ukažte svůj talent publiku po celém světě, přihlaste své fotografie nebo videa do 30. listopadu a získejte šanci vyhrát jednu z mnoha úžasných cen.

Jak se přihlásit

 Navštivte https://consumer.huawei.com/cz/community/next-image/ pro přihlášení vašich fotografií. Autoři tří nejlepších snímků z České a Slovenské republiky získají Huawei Matebook 14, nejlepší snímky z každé kategorie pak postoupí do globálního finále, kde je hlavní cenou 10 000 dolarů. Přihlásit se můžete i druhou cestou a to tak, že fotku, kterou jste vyfotili s Huawei telefonem, nasdílíte na svém Instagramu a použijete hashtag #HuaweiNextImage a označíte @HuaweiMobileCZ/SK.

Přihlášky se uzavírají 30. listopadu 2021.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: