fbpx
Home fotoaparáty Canon Trvalý cashback na objektivy Canonu. Až 27 000 Kč zpět.

Trvalý cashback na objektivy Canonu. Až 27 000 Kč zpět.

Trvalý cashback na objektivy Canonu. Až 27 000 Kč zpět.

Cashbacky, tj. vrácení části peněz za nákup určitého zboží, mají většinou časové omezení od – do. Canon teď přichází s trvalým cashbackem na nákup svých objektivů.

Canon před časem prodloužil svůj letní cashback až do konce srpna. Nyní také spustil trvalý cashback na vybrané objektivy. Seznam je hodně dlouhý, najdete jej na stránkách Canonu.

Akce se netýká objektivů v setech, pouze objektivů zvlášť zakoupených. Abyste cashback mohli využít, musíte se zaregistrovat i se svým fotoaparátem. Vrácení peněz se totiž týká pouze zákazníků, kteří si nejdříve pořídili některou z vybraných zrcadlovek, bezzrcadlovek či videokamer Canonu. Seznam fotoaparátů, k nimž se objektivový cashback vztahuje, najdete na speciální stránce firmy.

Zpětný bonus začíná na 250 Kč za EF 75-300 mm F4-5,6 III USM až po 27 000 Kč za EF 800 mm F5,6 L IS USM. Cashback ovšem dostanete také za EF-M objektivy, adaptér EF-EOS M nebo elektronický hledáček EVF-DC2.
 
O cashback si můžete požádat až do tří měsíců od nákupu. Na jeden zakoupený fotoaparát si můžete zvolit jeden objektiv, na který požádáte o zpětný bonus.
 
[zdroj Canon CZ]
 

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: