fbpx
Canon EOS R6 Mark II – Jaký je nový fotoaparát od společnosti Canon?

Canon dnes představil zbrusu nového nástupce populárního bezzrcadlového modelu R6 a špičkový objektiv s pevným ohniskem – RF 135/1.8. Pojďme si obě novinky v rychlosti představit!

Canon EOS R6 Mark II je dosud nejrychlejší a nejpokročilejší plnoformátovou bezzrcadlovku, která rozšiřuje průkopnický systém EOS R. Přístroj s bajonetem typu RF dokáže snímat rychlostí 40 snímků za sekundu, mimořádně přesně automaticky ostřit i při slabém osvětlení a filmovat ve formátech 6K RAW a 4K UHD. Tento nový fotoaparát využívá tutéž technologii procesoru DIGIC X, který se stal jádrem modelů EOS R5, EOS R6 a oblíbeného EOS-1D X Mark III.

Co se ostření týče, EOS R6 Mark II dokáže sledovat a udržet zaostřené objekty i při pohybu po scéně. Pomocí vylepšené umělé inteligence s hloubkovým učením rozpoznává osoby, vozidla a zvířata. Navíc se může pochlubit nejúčinnější stabilizací obrazu na světě, a to až o 8 expozičních hodnot. Kromě fotoaparátu byl zároveň uveden na trh také teleobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností RF 135 mm f/1,8L IS USM, který je ideální pro fotografování portrétů při slabém osvětlení.

Více informací o fotoaparátu Canon EOS R6 Mark II naleznete na: https://bit.ly/EOSR6MarkII

Objektiv Canon RF 135 mm f/1,8L IS USM si můžete prohlédnout na: https://bit.ly/RF135mm

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: