fbpx
Společnost ViewSonic představuje své produkty na konferenci Inovace ve výuce pro vedení škol a ICT koordinátory

Společnost ViewSonic prezentuje své produkty na konferenci Inovace ve výuce, která se koná od 20. 3. do 27. 3. 2023 ve vybraných městech formou roadshow. Tato akce je zaměřena na inovativní přístupy k výuce dle revize RVP s cílem zvýšit logické a kritické myšlení dětí za využití moderních technologii. Praktické ukázky se konají za účasti řady předních odborníků a zástupců vzdělávacího sektoru.

ViewSonic je dlouholetým partnerem škol a vzdělávacích institucí, které se zaměřují na modernizaci výuky a přechod k digitální formě výuky. Na konferenci ViewSonic představuje produkty, které podporují kreativitu a interaktivitu v rámci vzdělávacích procesů.

Mezi tyto produkty patří:

  • myViewBoard Suite – moderní výukový prostor v podobě digitálního řešení s neomezenými příležitostmi pro interaktivní a poutavou výuku spolu s výkonnou sadou nástrojů. Připrav – Prezentuj – Spolupracuj.
  • Universe by ViewSonic – Digitální učení, jak ho známe, se mění. ViewSonic Universe je virtuální učební prostor, do kterého mohou pedagogové a studenti vstoupit a přirozeně se zapojit do výuky. Prostředí obsahuje komplexní funkce pro diskuse a komunikaci, které podporují společné učení a usnadňují vzájemné interakce mezi studenty a učiteli. Učitelé mohou sdílet svou obrazovku, odesílat z webové kamery a využívat digitální tabule nebo internetové prohlížeče. Učitel spravuje přístup studentů ke sdílení zvuku a obrazovky, aby předešel zbytečnému rozptylování. ​Přepnutím do režimu diskuse mohou studenti volně procházet a diskutovat o nápadech pomocí prostorového 3D zvuku. Do lekce se mohou zapojit pouze studenti a učitelé registrovaní ve třídě. Studenti nemohou pozvat nikoho z jiného seznamu tříd, jiné školy nebo široké veřejnosti, aby se připojil.
  • WeCo Play – sbírka více jak 35 výukových her a aktivit pro interaktivní obrazovky. Herní obsah je zaměřen především na jazykové a matematické dovednosti, ale obsahuje také hry zaměřené na umění, přírodní vědy nebo pohybovou aktivitu. Mnoho her nabízí několik režimů a dává možnost přizpůsobit si obtížnost a obsah. Platforma je průběžně aktualizována o nové hry a obsah.
  • „Teacher Certification Program“ nabízí možnost stát se certifikovaným pedagogem v ekosystému myViewBoard. Po úspěšném absolvování našich online kurzů získá každý pedagog znalosti o sadě myViewBoard a prohloubí si dovednosti v oblasti moderního vzdělávání.

„Jsme nadšení, že se můžeme připojit ke konferenci Inovace ve výuce a ukázat naše produkty, které pomáhají modernizovat vzdělávání. Naše řešení umožňují studentům a učitelům spolupracovat a komunikovat interaktivně, a tím posilovat efektivitu vzdělávání. Těšíme se, že si je návštěvníci akce mohou prohlédnout a vyzkoušet,“ říká Radek Švehla Sales Manager B2B pro CZ, SK a HU ze společnosti ViewSonic Europe Limited.

Konference Inovace ve výuce je jedinečnou příležitostí pro vzdělávací pracovníky a odborníky na technologie, aby se seznámili s nejnovějšími trendy v oblasti vzdělávání a technologií.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: