fbpx
Huawei vyhlašuje fotografickou soutěž

Huawei vyhlašuje fotografickou soutěž Next-Image (Další snímek) 2020. Soutěžit mohou všichni majitelé smartphonů a přihlásit mohou snímky v pěti kategoriích. Next-Image se koná jak celosvětově, tak i v jednotlivých zemích a každý snímek má tedy dvojnásobnou šanci na ocenění.

Do soutěže se mohou zapojit všichni majitelé chytrých telefonů Huawei a dostanou příležitost v pěti kategoriích:

  • Široko daleko: Fotoaparátem chytrého telefonu pořiďte snímky skrytých krás v různých perspektivách, ať jste venku nebo uvnitř.
  • Magická noc: Zachyťte zábavné okamžiky v noci nebo ve špatně osvětleném prostředí. Přeneste kouzlo okamžiku a popusťte uzdu své fantazii.
  • Chuť žít!: Obraz řekne více než tisíc slov – využijte ho ke sdílení emocí a inspirace, kterou čerpáte z každodenním životě.
  • Tváře: Experimentujte s identitou a silou portrétní fotografie. Zachyťte tváře vašich nejbližších.
  • Vyprávěj příběh: Sérií fotografií vyjádřete emoce nebo vás vlastní příběh. Příběh musí obsahovat 3-9 obrázků.

V národním československém kole soutěže Next Image mohou účastníci vyhrát 5x špičkový smartphone Huawei P40, vždy jeden pro vítěze každé kategorie. Pro druhé a třetí umístěné jsou připraveny dárkové balíčky. Do celkové globálního finále postoupí dohromady 10 snímků, 2 snímky z každé kategorie. V globálním kole pak mimo jiné mohou soutěžící vyhrát Huawei P40 Pro a 10 000 dolarů z Next-Image creation Fund,

Podrobnosti o soutěži Next-Image 2020 a možnosti jak se zapojit najdete na oficiálních stránkách (https://gallery.consumer.huawei.com).

Uzávěrka přihlášek je 31. července 18:00 středoevropského času.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: