fbpx
FUJINON XF 33 mm f/1,4 R LM WR: tichý, rychlý a přesný objektiv od společnosti Fujifilm

 

Společnost Fujifilm uvádí na trh nový objektiv FUJINON XF 33 mm f/1,4 R LM WR s vysokými rozlišovacími schopnostmi a maximální světelností f/1,4. Je tichý a rychlý s přesným automatickým zaostřováním. Nový FUJINON bude dalším přírůstkem do řady výměnných objektivů XF určených pro digitální bezzrcadlovky řady X.

FUJINON XF 33 mm f/1,4 R LM WR: tichý, rychlý a přesný objektiv od společnosti Fujifilm
XF 33 mm f/1,4 R LM WR a FUJIFILM X-Pro3

Objektiv XF 33 mm f/1,4 R LM WR je základní objektiv s velkým průměrem a standardní ohniskovou vzdáleností 33 mm (ekvivalent 50 mm ve formátu 35 mm). Skládá se z 15 prvků v 10 skupinách. Díky systému Inner Focus zajišťuje rychlé a velmi přesné automatické zaostřování, které je vhodné i pro natáčení videa. Konstrukce váží cca 360 g a je odolná vůči prachu a vlhkosti.  XF 33 mm f/1,4 R LM WR by mělo být bezpečné používat i při teplotách až -10°C.

Objektiv umožňuje uživatelům pořizovat vysoce kvalitní snímky s minimálním chvěním fotoaparátu a digitálním šumem i za špatných světelných podmínek. Ohnisková vzdálenost 33 mm z něj činí ideální volbu pro momentky a portréty.

FUJINON XF 33 mm f/1,4 R LM WR bude uveden na trh koncem září 2021.

 

Pokud se chcete podívat na další objektivy od společnosti Fujifilm, mrkněte na: https://www.f22.cz/category/objektivy/fujifilm-objektivy/

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: