fbpx
Home objektivy Canon Canon připravuje nové RF objektivy

Canon připravuje nové RF objektivy

Canon připravuje nové RF objektivy

Canon uvedl druhý fotoaparát systému EOS R, konkrétně model EOS RP. K němu je k dispozici stávající RF 24-105/4, RF 50/1.2,  RF28-70/2 a makro RF35/1.8. Canon nyní oznámil, že v dohledné době (ještě tento rok) uvede na trh ještě tyto objektivy:

  • RF 85mm F1.2L USM je střední teleobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a vysokou světelností, který nabízí skvělý výkon pro pokročilé i profesionální portrétní fotografy. Díky funkci Defocus Smoothing nabízí kombinaci nádherně hladkého rozostřeného bokehu v popředí i v pozadí s perfektní světelností – novinka je tak ideální například pro tvorbu úchvatných portrétů.
  • RF 24-70mm F2.8L IS USM je standardní objektiv se zoomem určený pro profesionály i pokročilé uživatele a může se pochlubit vysokou světelností a je ideální pro focení portrétů a na svatbách nebo třeba pro krajinářskou a dokumentární fotografii.
  • RF 15-35mm F2.8L IS USM je díky krátké ohniskové vzdálenosti a malé cloně ideální pro řadu žánrů včetně focení architektury, interiérů a krajiny.
  • RF 70-200mm F2.8L IS USM je nutností pro všechny profesionální fotografy fotící svatby, sportovní události nebo divokou přírodu. Jde o skvělý univerzální, vysoce světelný střední teleobjektiv se zoomem.
  • RF 24-240mm F4-6.3 IS USM je univerzální širokorozsahový objektiv pro cestování, který se může pochlubit malými rozměry i výkonem. Jedná se o univerzální objektiv pro pokročilé amatéry, kterým pro pořízení mimořádných snímků nabízí široký rozsah ohniskových vzdáleností.
Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: