fbpx
ADATA představuje externí hard disk HM800

Nový externí disk HM800 je nezbytnou výbavou všech majitelů chytrých televizorů. Nejen že dokáže přehrávat vaše oblíbené seriály a sportovní zápasy přímo na televizi, ale také skvěle poslouží pro ukládání pořadů, které již sledovat nestihnete. V nabídce je v kapacitách 4, 6 a 8 TB a podporuje funkci One-Touch Backup.

ADATA představuje externí hard disk HM800

Vzhledem k neustále rostoucímu rozlišení televizního vysílání nebývá na disku nikdy dostatek místa. To se však díky novince ADATA HM800 mění, protože tento disk nabízí maximální kapacitu. Na jeho 8 TB lze např. uložit až 1 000 epizod oblíbeného seriálu (výpočet platí pro seriály trvající v průměru 50 min na epizodu ukládané v rozlišení 720p nebo 1080p HD) nebo mix všech oblíbených filmů a hudby. Stále vám ale zbyde dostatek místa na uložení počítačových her. Na prázdný disk se vejde až 200 her pro PS4 nebo Xbox (platí za předpokladu, že jedna hra zabere na disku 30-50 GB).

HM800 používá USB 3.2 Gen 1, které je výrazně rychlejší než starší USB 2.0. Přenosovou rychlost dále zvyšuje TurboHDD, které volí správné profily a algoritmy podle aktuálního využití a konkrétního systému. HM800 tak přenáší data rychleji a šetří čas při vyhledávání a přehrávání filmů či seriálů.

A ani na zabezpeční společnost ADATA nezapomněla. Disk HM800 má funkci One-Touch Backup, která po stisknutí jediného tlačítka automaticky zálohuje a synchronizuje soubory. Šifrování pomocí metody AES s 256bitovým klíčem zase zabrání nedovolenému přístupu. Máte tak stoprocentní kontrolu nad bezpečím svých oblíbených pořadů a nemusíte se bát ani o jejich zničení, ani o jejich neoprávněné prohlížení.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: