Home Soutěže Zoo Praha vyhlašuje fotosoutěž. Nejlepší obrázky budou na billboardech

Zoo Praha vyhlašuje fotosoutěž. Nejlepší obrázky budou na billboardech

Zoo Praha vyhlašuje fotosoutěž. Nejlepší obrázky budou na billboardech

Chcete mít svoji fotografii na plakátu?

Návštěvníci pražské zoo, kteří si s sebou vezmou fotoaparát, se mohou od začátku července zúčastnit dlouhodobé fotosoutěže, kterou zahrada vyhlásila. V jejím průběhu bude odborná porota snímky hodnotit a ty nejlepší nakonec využije k tisku na billboardy.

Vyfotografujte zvířata chovaná v Zoo Praha a přihlaste své nejlepší snímky do soutěže. Vítězné fotografie, které vybere odborná porota složená z profesionálů z fotograficko-zoologického prostředí, se následně i se jménem autora objeví na billboardech a citylightech.

Tyto snímky musí být pak na vyžádání dostupné nejméně v kvalitě 30 DPI pro billboard a 80 DPI pro citylight (min. nativní velikost fotografie je 5 500 x 3 700 px).

Výherci získají rovněž zajímavé věcné ceny, které budou slavnostně předány 10. prosince 2017 v rámci tradičního Setkání sponzorů a přátel Zoo Praha.

Jak se přihlásit do soutěže

Fotografie můžete do soutěže přihlásit dvěma způsoby:

Pokud budete nahrávat fotografii prostřednictvím formuláře, nezapomeňte vyplnit popis fotografie, kategorii, do které byste podle vlastního uvážení snímek zařadili, jméno a e-mailovou adresu.

[zdroj tisková zpráva Zoo Praha]

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: