fbpx
Zkuste štěstí v sedmém ročníku fotografické soutěže „Není les jako les“

Organizace FSC ČR (Forest Stewardship Council) vyhlásila sedmý ročník fotografické soutěže „Není les jako les“, která patří k největším soutěžím s environmentální tématikou v České republice. Soutěžit můžete ve třech kategoriích o fotoaparáty a další ceny v celkové hodnotě 80 000 Kč od partnerů soutěže – společností Canon, IKEA Purchasing Services Czech Republic a Manfrotto.

Fotosoutěž „Není les jako les“ se také letos koná od září do listopadu, což je ideální období k návštěvě pestrobarevných lesů, jejichž krásu a rozmanitost můžete na fotografiích zachytit. Snímky pak můžete zasílat až do 3. listopadu 2019.

Soutěžit můžete v jedné ze tří kategorií, které odkazují na tři základní pilíře FSC – ekologický, ekonomický a sociální:
1) Zastaň se lesa
2) Zastaň se dřeva
3) My mezi stromy

Celkem se soutěží o devět cen, které obdrží autoři fotografií na prvních třech místech v jednotlivých kategoriích. Výběr vítězných fotografií bude v rukou odborné poroty z řad profesionálních fotografů a zástupců partnerů fotosoutěže. Vítězové se mohou těšit na digitální zrcadlovky Canon EOS, fotopříslušenství Manfrotto a dárkové kupony v hodnotě 8000 Kč pro nákup v prodejnách IKEA.

Fotografie a videa můžete posílat prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.vyfotdrevo.cz, kde najdete také podrobné podmínky účasti v soutěži a galerie fotografií zaslaných do soutěže.

Zkuste štěstí v sedmém ročníku fotografické soutěže „Není les jako les“
Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: