fbpx
Zahájení činnosti společnosti OM Digital Solutions Corporation

S potěšením vám oznamujeme, že společnost OM Digital Solutions Corporation zahájila svoji činnost 1. ledna 2021. Společnost OM Digital Solutions Corporation bude i nadále poskytovat spotřební zboží, které dříve vyráběla a prodávala společnost Olympus.

Shigemi Sugimoto, bývalý vedoucí fotografické divize společnosti Olympus, byl jmenován ředitelem a prezidentem nové společnosti OM Digital Solutions Corporation. V rámci nové organizační struktury, kdy oddělení řízení, výzkumu a vývoje, výroby a prodeje fungují jako jeden celek, se budeme snažit nadále zlepšovat naše služby a vylepšovat naši produktovou řadu pro všechny milovníky našich značek, včetně OM-D, PEN, a Zuiko.

Zpráva od Shigemi Sugimota 

„Od 1. ledna 2021 fungujeme jako OM Digital Solutions Corporation. V posledních letech se digitalizace zrychlila, reagujíce tak na změny na trhu a technologický pokrok, což způsobilo revoluci ve fotografickém odvětví. Pocit hodnoty je však pro spotřebitele zásadní a my věříme, že to, co právě teď zákazník hledá, je uspokojující a naplňující život.

Během podnikání fotografické divize Olympus jsme přispěli společnosti vývojem a marketingem produktů, jako jsou fotoaparáty, zvukové záznamníky a dalekohledy. Zejména v oblasti fotoaparátů jsme při vývoji našich produktů uplatňovali inovativní filozofie. Ve filmové éře jsme uspěli s vývojem bezprecedentního kompaktního a lehkého designu zrcadlových fotoaparátů řady OM. Tuto vášeň a filozofii rozvoje jsme zdědili i v digitálním věku, což vedlo k uvedení standardu Micro Four Thirds a postup do bezzrcadlové řady OM-D. Kromě toho jsme vyvíjeli prvotřídní objektivy a špičkové fotografické vybavení využívající průkopnické technologie. Patří sem například inovativní uspořádání optických členů s vysokým optickým výkonem, prvotřídní stabilizace obrazu, či funkce High-Res Shot, poskytující fotografům extrémně vysoké rozlišení.

Jsou to naše výrobní kapacity, které toto podnikání umožnily. Dosáhli jsme toho díky výhledům do budoucnosti, nebojácnému přístupu a úzkým vztahům s našimi výrobními závody. Jako společnost OM Digital Solutions Corporation budeme i nadále uvádět na trh inovativní produkty v oblastech fotoaparátů, zvukových záznamníků a dalekohledů. Přitom budeme kombinovat naše zděděné schopnosti vývoje a výroby s nejmodernějšími digitálními technologiemi, abychom poskytli nová řešení, která se rozšíří za hranice stávajících produktů na trhu.

Zahájení činnosti nové společnosti spojuje cílenější a pružnější organizační struktura. Do budoucna to umožní svobodu objevovat nové obchodní příležitosti, což nám umožní přispívat do společnosti s větší intenzitou, než kdykoli předtím.” 

Pozadí nového názvu společnostiZahájení činnosti společnosti OM Digital Solutions Corporation

Za názvem společnosti jsou dvě klíčové hodnoty, „OM Digital Solutions“. „OM“ je legendární, kus historie, který vyjadřuje naši identitu. V 70. letech byl vyvinut Olympus OM systém, aby překonal tři překážky, kterým čelily zrcadlové fotoaparáty dané doby: byly to velké rozměry, vysoká hmotnost a hlasitý zvuk a otřesy způsobené provozem závěrky. Olympus snížil otřesy závěrky a učinil fotoaparáty kompaktnějšími a lehčími, a to při zachování nejvyšší úrovně výkonu. Olympus usiloval o zásadní zmenšení velikosti a hmotnosti, aby se fotoaparát pohodlně držel v ruce, a toho bylo možné dosáhnout jen díky nekompromisnímu přístupu v designu a výrobě.

Písmena „OM“ v názvu společnosti tak ztělesňují pozici náročných a obtížných situací, a zároveň znázorňují vývoj inovativních produktů a technologií. V digitální éře se „OM“ znovu zrodilo jako „OM-D“ a stojí v čele naši fotografické značky, jakožto řada prvotřídních  bezzrcadlovek.

Digital Solutions“ symbolizuje směřování a odhodlání nové společnosti, která se staví čelem novým výzvám digitálního věku; bude se pečlivě věnovat fotografickému odvětví, stejně jako i rozšiřovat své úsilí za tyto hranice. Jsme hrdí na to, že vyrábíme produkty, které nejen splňují, ale i překračují požadavky trhu.

OM Digital Solutions Corporation je vysoce moderní společnost, která poskytuje řešení profesionálům i všem ostatním zákazníkům, což jim umožňuje vést plnější a bohatší život.

Profil společnosti

Datum zahájení podnikání
  1. ledna 2021
Název společnostiOM Digital Solutions Corporation
AdresaGlobal Headquarters

Headquarters:

49-3 Takakura-machi, Hachioji-shi, Tokyo 192-0033, Japan

Sasazuka Office:

Daiwa Sasazuka Tower, 1-50-1 Sasazuka, Shibuya-ku, Tokyo 151-0073, Japan

Osaka Office:

Shin-Osaka Brick Bldg., 1-6-1 Miyahara, Yodogawa-ku, Osaka-shi, Osaka 532-0003, Japan

wwwhttps://om-digitalsolutions.com/
Výkonný ředitel Shigemi Sugimoto (Výkonný ředitel a prezident)
Obchodní činnostČinnosti zahrnující výrobu a prodej digitálních fotoaparátů (primárně bezzrcadlovek s výměnnými objektivy), výměnných objektivů, zvukových záznamníků, a dalších audio produktů

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: