fbpx
Xiaomi představuje Redmi Pad Pro, který povyšuje zábavu na novou úroveň díky pohlcujícímu displeji a bezproblémovému výkonu

Společnost Xiaomi představuje Redmi Pad Pro, nejnovější přírůstek do svého portfolia tabletů. Redmi Pad Pro je určen pro uživatele, kteří hledají velkou zobrazovací plochu pro pohlcující audiovizuální zábavu, online prohlížení a hraní her na cestách. Je vybaven velkým displejem pro vyšší vizuální čistotu, který nabízí bezkonkurenční zábavu. Redmi Pad Pro využívá systém Xiaomi HyperOS pro snadné propojení různých zařízení a je dokonalým společníkem pro ty, kteří si chtějí odpočinout po celodenním studiu nebo práci.

Bezkonkurenční audiovizuální zábava díky velkému displeji

Redmi Pad Pro se pyšní působivým 12,1palcovým 144Hz displejem s poměrem stran 16:10, který nabízí nejen výjimečné zobrazení, ale také zajišťuje optimální pohodlí při delším používání. Díky rozlišení 2,5K (2560 x 1600) s jemností 249 ppi vdechne Redmi Pad Pro život každému detailu a zajistí pohlcující zobrazení ideální pro obsah ve vysokém rozlišení. Obnovovací frekvence 120 Hz zaručuje, že Redmi Pad Pro poskytuje plynulou odezvu v různých aplikacích, od navigace v dokumentech až po dynamické hraní her.

Pro další vylepšení zábavy je tablet vybaven čtveřicí stereo reproduktorů integrovaných s technologií Dolby Atmos® pro vylepšení zvuku. Tato konfigurace umožňuje uživatelům ponořit se do čistého zvuku ve vysokém rozlišení, ať už jsou hluboce pohlceni oblíbeným televizním seriálem, nebo objevují nové světy v nejnovějších hrách.

Xiaomi představuje Redmi Pad Pro, který povyšuje zábavu na novou úroveň díky pohlcujícímu displeji a bezproblémovému výkonu

Bezproblémová integrace a spolehlivý výkon pro provoz na úrovni vlajkové lodi

Redmi Pad Pro je vybaven pokročilým systémem Xiaomi HyperOS, který se snadno integruje do každodenního života uživatelů, usnadňuje sdílení obsahu, rychlé přenosy fotografií a zajišťuje bezproblémovou spolupráci mezi zařízeními. Je poháněn mobilní platformou Snapdragon® 7s Gen 2, která zajišťuje plynulý a spolehlivý výkon na úrovni vlajkové lodi pro práci i zábavu a umožňuje uživatelům plynule přecházet mezi jednotlivými úkoly. S baterií o kapacitě 10000 mAh (typ) a rychlým nabíjením až 33 W vás Redmi Pad Pro udrží v plné síle a připravené k práci, čímž zajistí nepřerušovanou zábavu a produktivitu po celý den.

Inovativní příslušenství

Redmi Pad Pro je první Redmi tablet, který podporuje klávesnici Redmi Smart Keyboard a pero Redmi Smart Pen, což z něj dělá dokonalého společníka pro zábavu a produktivitu. Pero Redmi Smart Pen je vybaveno 4096úrovňovou citlivostí na tlak a vzorkovací frekvencí 240 Hz, takže nabízí plynulé psaní. Díky baterii s kapacitou 80 mAh (typ), která na jedno nabití poskytuje až 12 hodin psaní, mohou uživatelé snadno zachytit své spontánní nápady. Klávesnice Redmi Smart Keyboard nabízí pohodlné psaní jako na počítači se vzdáleností kláves 1,3 mm a roztečí kláves 19 mm. Má také přidaný držák pro pero Redmi Smart Pen, což z těchto dvou doplňků činí dokonalou dvojici, díky níž mohou uživatelé na tabletu Redmi Pad Pro bez námahy rozvíjet svou kreativitu a plnit úkoly s maximální efektivitou.

Xiaomi představuje Redmi Pad Pro, který povyšuje zábavu na novou úroveň díky pohlcujícímu displeji a bezproblémovému výkonu

Cena a dostupnost

Redmi Pad Pro bude k dispozici v barvách Gravity Gray, Mint Green a Ocean Blue.

Redmi Pad Pro Wi-Fi (6 GB + 128 GB) bude v prodeji za maloobchodní doporučenou cenu 6 999 Kč od 3. června 2024. Od 3. do 16. června se na něj rovněž vztahuje zaváděcí akce, v rámci které ho pořídíte s 10% slevou a obdržíte k němu pouzdro v hodnotě 599 Kč zdarma.

Klávesnice Redmi Pad Pro Keyboard bude k dispozici za 1 699 Kč a pero Redmi Pad Pro Pen za 1 299 Kč.

Všechny zde zmíněné produkty seženete na www.xiaomicesko.cz a prostřednictvích oficiálních prodejních kanálů společnosti Xiaomi.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: