fbpx
Xiaomi představilo zcela novou prémiovou nabídku AIoT produktů

Cílem novinek Xiaomi Buds 4 Pro, Xiaomi Watch S1 Pro a Xiaomi Electric Scooter 4 Pro je zajistit zábavu a chytrý život pro každého

Společnost Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, v neděli 26. února na očekávané celosvětové akci v Barceloně představila svou nejnovější řadu AIoT produktů. Tato inovativní řada zahrnuje sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro, chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Pro a elektrickou koloběžku Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra, které slibují revoluci v oblasti zábavy. Díky těmto výjimečným produktům se společnost Xiaomi chystá změnit způsob, jakým lidé pracují s technologiemi, a nabídnout spotřebitelům po celém světě bezstarostný a ještě intenzivnější zážitek.

Pohlcující ve všech směrech: Xiaomi Buds 4 Pro

Díky vylepšeným funkcím TWS a vybroušenému designu přinášejí nejnovější sluchátka Xiaomi vysoce kvalitní poslech s neuvěřitelnými zvukovými detaily. Xiaomi Buds 4 Pro využívají technologii LDAC od Sony, která umožňuje přenos dat rychlostí až 990 kb/s a bitovou hloubku až 32 bitů, spolu s podporou bezdrátového Hi-Res zvuku. Xiaomi Buds 4 Pro také disponují působivými schopnostmi aktivního potlačení šumu s hloubkou až 48 dB, které účinně izoluje uživatele od okolního ruchu. Díky tomu se uživatelé mohou plně ponořit do poslechu i na té nejrušnější ulici

Funkce integrovaného prostorového zvuku sluchátek Xiaomi Buds 4 Pro detekuje pohyby hlavy uživatele a upravuje zvuk podle její pozice, čímž zajišťuje přesné umístění každého zvukového detailu pro realistický zvuk. Pohlcující zvuk navíc vytváří úchvatný prostorový zážitek a sluchátka tak jsou dokonalým společníkem pro milovníky filmů, kteří si chtějí vychutnat realistický zážitek ze sledování kdekoliv a kdykoliv.

Xiaomi Buds 4 Pro se také mohou pochlubit působivou výdrží baterie, která na jedno nabití nabízí až 9 hodin nepřetržitého poslechu a při použití nabíjecího pouzdra až úctyhodných 38 hodin. Tato sluchátka podporují také bezdrátové nabíjení a pro maximalizaci pohodlí a efektivity umožňují Xiaomi Buds 4 Pro uživatelům bezproblémové přepínání mezi připojenými zařízeními díky vestavěné funkci připojení dvou zařízení.

Sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro jsou navržena pro stylové uživatele a jsou uložena v jedinečném pouzdře ve stylu „vesmírné kapsule“. Díky několika magnetům jsou v něm sluchátka bezpečně uložena a uživatel je může snadno vyjmout jednou rukou. Měkké nástavce do uší vyrobené z LSR zajišťují, že sluchátka zůstanou na svém místě, a dodávají se ve třech velikostech. Nová funkce „Intelligent Fit Monitoring“ umožňuje uživatelům najít dokonalé přizpůsobení s maximálním pohodlím pro hodiny příjemného poslechu. Nová sluchátka se dodávají ve dvou barevných variantách: zlaté Star Gold a černé Space Black.

S uvedením sluchátek Xiaomi Buds 4 Pro mohou nyní uživatelé vůbec poprvé upravovat nastavení zvuku prostřednictvím speciální aplikace Xiaomi Earbuds. Aplikace nabízí přístup k personalizovaným funkcím, jako jsou režimy ANC, režimy propustnosti, integrovaný prostorový zvuk, a možnost spárování se dvěma zařízeními, což uživatelům umožňuje plně přizpůsobit poslech podle svých preferencí. Aplikace je k dispozici ke stažení v obchodě Google Play a poskytuje uživatelům úplnou kontrolu nad nastavením zvuku.

Klasická elegance: Xiaomi Watch S1 Pro

Xiaomi Watch S1 Pro jsou ztělesněním dokonalého spojení klasického designu a moderní technologie chytrých hodinek. Tyto hodinky, pečlivě vyrobené z prvotřídních materiálů, které vyzařují odolnost a styl, se mohou pochlubit pozoruhodným 1,47″ AMOLED displejem, otočnou korunkou a safírovým sklíčkem odolným proti poškrábání, které zajišťuje dlouhodobou funkčnost. Hodinky se dodávají ve dvou odlišných barevných variantách, včetně stříbrného pouzdra s hnědým koženým řemínkem a černého pouzdra s černým fluorokaučukovým řemínkem, přičemž obě varianty lze přizpůsobit více než 100 nádhernými ciferníky, které vyhoví každému vkusu. Univerzální hodinková stěžejka navíc umožňuje snadnou výměnu řemínků, což ještě více zvyšuje univerzálnost hodinek.

Bezproblémová integrace jednotného designu uživatelského rozhraní a optimalizované animace vylepšují estetiku a plynulost obrazovky a poskytují bezkonkurenční uživatelský zážitek. Jejich pokročilé synchronizační schopnosti navíc eliminují časovou prodlevu při přijímání oznámení mezi zařízeními, čímž zajišťují plynulý a bezproblémový uživatelský zážitek. Tyto hodinky jsou také vybaveny vyskakovací funkcí párování, která je exkluzivní pro chytré telefony Xiaomi, což usnadňuje a zjednodušuje proces nastavení.

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sledují informace o více než 100 sportovních aktivitách. Pro běžce je k dispozici také 10 programů, předpřipravených podle různých kondičních potřeb, včetně kombinace běh/chůze pro začátečníky nebo tréninku zaměřeného na spalování tuků/vytrvalost, a dokonce i intervalového tréninku speciálně pro posílení zdraví srdce a plic. Nabízí také řadu funkcí pro sledování tréninkových dat a zdravotního stavu zahrnujících spálené kalorie, intenzitu cvičení, monitorování spánku, srdeční frekvence a sledování SpO₂, které uživatelům umožňují snadno monitorovat jejich každodenní tréninkový pokrok a zdravotní stav.

Hodinky se mohou pochlubit dlouhou výdrží baterie až 14 dní, rychle se nabíjejí a desetiminutové dobití baterie zajistí další 2 dny běžného používání. Jsou vybaveny výkonným reproduktorem a algoritmus potlačení šumu s umělou inteligencí umožňuje uživatelům hladce a jasně komunikovat při telefonování přes Bluetooth®. Xiaomi Watch S1 Pro se navíc dodávají s praktickým bezdrátovým nabíjecím dokem, který dokáže zařízení nabít na 100 % za 85 minut.

Komfort na prvním místě: Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

Jako první koloběžka od Xiaomi s dvojitým systémem odpružení nabízí Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra neuvěřitelně plynulou a bezpečnou jízdu i v náročném terénu. Díky zvýšení výšky podvozku spolu s pokročilým systémem dvojitého odpružení získají jezdci lepší výhled a stabilitu i při jízdě na nerovném povrchu. Pro snížení rizika prasknutí pneumatiky je Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra vybaven většími 10palcovými pneumatikami Xiaomi DuraGel, které jsou odolné proti propíchnutí a disponují technologií Self seal, což zajišťuje bezpečnost jezdců a zlepšuje zážitek uživatelů z jízdy.

Elektrická koloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra byla navržena s působivými, vylepšenými funkcemi, které jí umožňují dosáhnout rychlosti až 25 km/h a snadno zdolávat svahy se sklonem až 25 %. Její působivý 940W maximální výkon převodového motoru a baterie s mimořádně dlouhou výdrží dávají uživatelům možnost bez obav ujet až 70 km. Zcela nový režim S+ umožňuje překvapivě rychlou akceleraci pro vzrušující a příjemnou jízdu.

Nová koloběžka s pevným, ale lehkým a korozivzdorným hliníkovým rámem má maximální nosnost až 120 kg. Koloběžka je vybavena plošinou o velikosti 880 cm² a rozšířenou rukojetí o 490 mm, takže její celková konstrukce zajišťuje větší plochu pro stání a stabilnější úchop pro pohodlnou jízdu. Elektrická koloběžka má také stupeň odolnosti IP55.

Xiaomi představilo zcela novou prémiovou nabídku AIoT produktů

Ceny a dostupnost

Všechny zmíněné produkty budou k dispozici na www.xiaomicesko.cz a prostřednictvím dalších oficiálních prodejních kanálů společnosti Xiaomi. Ceny jednotlivých produktů budou brzy oznámeny.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: