fbpx
ViewSonic si udržuje první místo na globálním trhu v odvětví interaktivních panelů (IFP) a posiluje tak svou vedoucí pozici v oboru

Efektivní strategie EaaS a nově získaná certifikace Google EDLA dále upevňují její pozici

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, oznamuje, že si podle nedávné zprávy společnosti FutureSource, která se zabývá průzkumem trhu, udržela již druhé čtvrtletí po sobě první místo v celosvětovém žebříčku v odvětví IFP od čtvrtého čtvrtletí roku 2022. Kromě svého globálního úspěchu získala společnost ViewSonic v prvním čtvrtletí roku 2023 na Tchaj-wanu působivý tržní podíl ve výši přibližně 44 %. Tyto úspěchy jednoznačně potvrzují převahu společnosti ViewSonic nad konkurenčními značkami a posilují její postavení lídra v oboru, což dále dokazuje její bezkonkurenční odhodlání poskytovat zákazníkům po celém světě výjimečné vizuální zážitky.

“Neustálý růst a úspěch společnosti ViewSonic lze přičíst našemu neochvějnému odhodlání posouvat hranice vizuálních technologií a dodávat výjimečná řešení, která překonávají očekávání zákazníků,” říká Clifford Chen, generální ředitel Presentation Group společnosti ViewSonic. “Jsme nesmírně potěšeni, že si udržujeme pozici světové jedničky v oboru a dosáhli jsme milníku, kterým je dominance na trhu trvající dvě čtvrtletí.”

“I nadále je společnost ViewSonic odhodlána naplňovat své nové poslání, které klade důraz na poskytování dokonalého vizuálního zážitku prostřednictvím integrace inovativních produktů, komplexních řešení a rozvoje ekosystému. Toto poslání odráží naše neochvějné odhodlání dodávat vizuální řešení nejvyšší kvality napříč všemi našimi produktovými řadami a podtrhuje význam ekosystémů, které vytváříme. Naším cílem je být lídrem v oboru a pozvednout zážitky našich zákazníků na novou úroveň,” dodává Clifford Chen.

Celosvětový úspěch: ViewBoard a myViewBoard

Významný podíl společnosti ViewSonic na trhu v mnoha zemích dále posiluje její vedoucí postavení. Ke schopnosti společnosti ViewSonic udržet si tuto pozici přispívá několik klíčových faktorů. V první řadě hrají klíčovou roli interaktivní displeje ViewBoard, softwarová sada myViewBoard a vzdělávací „Originální obsah“ ViewSonic, komplexní řešení společnosti. Toto řešení nabízí širokou škálu digitálních nástrojů a obsahu, které umožňují pedagogům a odborníkům vytvářet poutavé a interaktivní vizuální zážitky. Toto inovativní řešení našlo odezvu u zákazníků po celém světě a je hnací silou dalšího úspěchu společnosti ViewSonic.

Kromě toho společnost ViewSonic díky svému úsilí o pochopení dynamiky místního trhu a poskytování řešení na míru získala pevnou pozici a prosadila se na globálním trhu, zejména díky nedávným úspěchům na Tchaj-wanu a v Indii. Na příkladu trhu s interaktivními panely (IFP) na Tchaj-wanu si společnost ViewSonic udržela podíl na trhu ve výši přibližně 44 % a překonala druhého konkurenta o téměř 20 %, čímž výrazně předčila ostatní konkurenční značky. Pozoruhodné úspěchy společnosti ViewSonic na globálních i regionálních trzích potvrzují její odhodlání dosahovat vynikajících výsledků a staví ji na přední místo v oboru vizuálních řešení.

Získání certifikace Google EDLA upevňuje postavení společnosti ViewSonic na trhu

Významným milníkem na cestě společnosti ViewSonic je přijetí strategie EaaS (Ekosystém jako služba). Tento strategický přístup se zaměřuje na rozvoj ekosystémů a partnerství s cílem přinést zákazníkům špičkové inovace.

V rámci této strategie společnost ViewSonic úspěšně získala nejnovější certifikaci Google EDLA (Enterprise Device Licensing Agreement). Tato certifikace rozšiřuje oficiální certifikovanou službu GMS (Google Mobile Service) společnosti Google pro velkoformátová zařízení prodávaná podnikům. Díky OPS Slot-in zařízení VPC-A31-O1 s certifikací EDLA může ViewSonic vzdělávacím institucím a firmám poskytnout flexibilní a výkonné nástroje pro produktivitu a spolupráci, včetně rychlé práce s počítačem, pokročilé bezpečnostní ochrany a široké dostupnosti aplikací z obchodu Google Play.

Společnost ViewSonic se zavázala udržet si vedoucí postavení tím, že nabízí komplexní podporu, flexibilitu a cenovou výhodnost. Díky bezproblémovým řešením zahrnujícím pořízení zařízení, správu softwaru, údržbu a technickou podporu společnost revolučním způsobem změnila přístup podniků a institucí k požadavkům na vizuální řešení.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: