fbpx
ViewSonic představuje monitory nové generace s webkamerou s certifikací Zoom a Windows Hello a dokovací USB-C stanicí

Řada VG57V zvyšuje bezpečnost a produktivitu díky přihlašování bez hesla pro videokonference

Společnost ViewSonic představuje novou generaci videokonferenčních monitorů. Monitory VG2757V-2KVG2457V s dokovací stanicí jsou k dispozici ve velikostech 27 a 24 palců a byly vyvinuty s výjimečnými funkcemi pro zvýšení produktivity s kamerou s certifikací Windows Hello pro vyšší bezpečnost a certifikací Zoom pro spolehlivé videokonference.

Řada VG57V se může pochlubit infračervenou kamerou s certifikací Windows Hello, která nabízí pohodlné rozpoznávání obličeje pro bezpečné přihlášení jednoho uživatele bez hesla. Certifikovaná 5Mpx vyskakovací webkamera Zoom s nastavitelným LED osvětlením, mikrofony a předními 5W reproduktory zajišťuje čistý zvuk a optimální obraz pro efektivní komunikaci. Monitory nabízejí obrovskou flexibilitu a funkčnost, ať už pracujete z domova nebo v kanceláři.

ViewSonic představuje monitory nové generace s webkamerou s certifikací Zoom a Windows Hello a dokovací USB-C stanicí

Oscar Lin, generální ředitel divize monitorů společnosti ViewSonic, uvádí: “Naše monitory řady VG57V s technologií certifikovanou pro Windows Hello a Zoom nabízejí profesionálům a firmám vynikající zážitek z videokonferencí. Webkamera a zvuková konfigurace těchto monitorů s certifikací Zoom zlepšují komunikaci a spolupráci mezi týmy, zatímco Windows Hello podporuje rychlé přihlášení bez hesla, což zvyšuje produktivitu a bezpečnost na pracovišti.”

Monitory ViewSonic VG2757V-2K a VG2457V s mnoha možnostmi připojení zefektivňují pracovní prostory tím, že nahrazují zbytečné dokovací stanice. Tyto monitory zahrnují připojení USB-C s 90W napájením, RJ45 Ethernet pro připojení ke kabelové síti, rozbočovač USB-A pro připojení periferních zařízení s bonusovým USB-C s 15W PD pro rychlé nabíjení telefonu a možnost sériového zapojení s výstupem DisplayPort pro sestavy se dvěma monitory.

VG2757V-2K Dokovací monitor s webkamerou

–             27palcový monitor s nativním rozlišením QHD (2560×1440)

–             Výsuvná webkamera s rozlišením 5 Mpx, která je certifikovaná pro Zoom a Windows Hello

–             Nastavitelné LED osvětlení; 5W reproduktory a mikrofony

–             Možnosti připojení zahrnují: RJ45; HDMI 2.0; DisplayPort in & out; USB Typu A/C; USB-A hub pro připojení různých periferií; USB-C poskytuje až 90W napájení notebooku a Audio-Out.

VG2457V Dokovací monitor s webkamerou

–             24palcový monitor s nativním rozlišením Full HD (1920×1080)

–             Výsuvná webkamera s rozlišením 5 Mpx, která je certifikovaná pro Zoom a Windows Hello

–             Nastavitelné LED osvětlení; 5W reproduktory a mikrofony

–             Možnosti připojení zahrnují: RJ45; HDMI 1.4; DisplayPort in & out; USB Typu A/C; USB-A hub pro připojení různých periferií; USB-C poskytuje až 90W napájení notebooku a Audio-Out.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: