fbpx
ViewSonic představil světově první projektory určené pro herní konzoli Xbox

Společnost ViewSonic uvedla na trh světově první projektory speciálně navržené pro herní konzoli Xbox. Nové LED projektory X1-4K a X2-4K s krátkou projekční vzdáleností přinášejí hladký a plynulý obraz v rozlišení 4K UHD se 100″ velkým obrazem v kombinaci se zvukem na kinematografické úrovni zajištěný reproduktory Harman Kardon, díky čemuž je hraní her pohlcující a vzrušující jako nikdy předtím.

„ViewSonic se snaží inovovat svá řešení s ohledem na uživatele a poskytovat maximální audiovizuální požitek. Kromě toho, že jsme jako první značka projektorů na světě získali certifikaci TÜV SÜD pro nízkou hladinu modrého světla, která chrání oči, představujeme nyní také v tomto odvětví první řešení projektoru vytvořené speciálně pro Xbox,“ říká Dean Tsai, generální ředitel divize projektorů a LED displejů společnosti ViewSonic. „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Microsoft a přinést všem hráčům Xboxu nejlepší herní zážitek díky našim nejnovějším LED projektorům řady X. Budeme pokračovat v inovacích našich projektorových řešení, abychom zpřístupnili zážitek z domácí zábavy pro všechny.“

Kompatibilita s herní konzolí Xbox pro nezapomenutelný herní zážitek

LED projektory X1-4K a X2-4K nabízejí nejlepší možný zážitek z her pro Xbox a jsou černozelené, čímž kopírují design konzole Xbox řady X. Kromě toho se mohou pochlubit exkluzivními kombinacemi rozlišení, ultra rychlým vstupem 4,2 ms a obnovovací frekvencí 240 Hz, takže si všichni mohou vychutnat dokonale plynulé hraní.

Kromě dynamického herního zážitku jsou projektory navrženy s intuitivním ovládáním pro okamžitou zábavu. Jsou kompatibilní se systémem CEC (ovládání spotřební elektroniky) konzole Xbox. To znamená, že po spuštění konzole se současně zapne i projektor. Po připojení konzole přes rozhraní HDMI 2 se navíc projektor automaticky přepne do herního režimu a poskytne nejlepší obraz s vylepšenými barvami.

ViewSonic představil světově první projektory určené pro herní konzoli Xbox

Vše pro domácí zábavu

Modely X1-4K a X2-4K nabízejí v kombinaci s rozlišením 4K HDR a reproduktory Harman Kardon komplexní audiovizuální zážitek. Díky využití LED technologie 3. generace poskytují tyto projektory vylepšený jas 2 900 lumenů, což zajišťuje křišťálově čistý obraz v jakémkoli prostředí a roky nenáročné údržby díky životnosti 30 000 hodin. Projektory navíc získaly certifikaci TÜV SÜD pro nízkou hladinu modrého světla. Oba vyrobeny tak, aby minimalizovaly poškození očí a nepohodlí způsobeného dlouhodobým sledováním.

Kromě toho tyto projektory umožňují velkou flexibilitu při instalaci v prostorách různých velikostí a s různým uspořádáním. Projektor X1-4K se standardním poměrem projekční vzdálenosti je primárně určen pro instalaci na strop, čímž šetří podlahovou plochu a nepředstavuje žádnou překážku. Naproti tomu projektor X2-4K s krátkou projekční vzdáleností lze pohodlně umístit na konferenční stolek a promítat široký 100″ obraz ze vzdálenosti pouhých 1,5 m.

Projektory nevyžadují centrální polohování při nastavení díky možnosti horizontálního/vertikálního lichoběžníkového zkreslení a nastavení 4 rohů. Uživatelé tak mohou získat dokonale tvarovaný obraz z boční projekce bez nutnosti přestavovat nábytek. Díky těmto funkcím snadného nastavení jsou projektory ideálním řešením pro vytvoření pohlcující herní místnosti nebo domácího kina.

ViewSonic představil světově první projektory určené pro herní konzoli Xbox

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: