fbpx
ViewSonic posiluje budoucnost vzdělávání interaktivními tabulemi ViewBoard řady IFP50-5

Moderní řešení učebny pro poutavé zážitky z výuky a vyšší bezpečnost

S rozvojem digitální transformace ve školství exponenciálně rostou požadavky na inovativní přístupy k výuce. Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, přichází s novou EdTech inovací, řadou ViewBoard IFP50-5, jež má za cíl posílit postavení pedagogů i studentů. Toto řešení, které kombinuje špičkový interaktivní displej se softwarem myViewBoard a volitelným chytrým senzorem, nabízí angažovanější výuku a spolupráci spolu se zvýšenou bezpečností.

ViewSonic posiluje budoucnost vzdělávání interaktivními tabulemi ViewBoard řady IFP50-5

Vylepšení studijních zážitků díky komplexnímu řešení

Nejnovější řada ViewBoard IFP50-5 nabízí čtyři velikosti interaktivních panelů: 55”, 65”, 75”, a 86″. Celá řada je vybavena interaktivním plochým displejem s rozlišením 4K UHD, který poskytuje až 40bodový dotyk a inovativní technologii Ultra Fine Touch pro psaní perem jako na papír, kterou může využívat více uživatelů najednou.

Učitelům, kteří vyznávají přístup BYOD (bring-your-own-device neboli přinést si vlastní zařízení), nabízí řada ViewBoard IFP50-5 nastavení s jediným kabelem USB-C, které zajišťuje bezproblémové připojení pro zefektivnění integrace technologií, umožňuje přehrávání multimédií, přenos dat a nabíjení zařízení. Díky dvěma 12W reproduktorům a jednomu 16W subwooferu poskytuje ViewBoard bezkonkurenční kvalitu zvuku, která pomáhá studentům udržet pozornost.

Osmijádrový procesor a operační systém Android 11 navíc nabízejí vysoký výkon a rozšířenou kompatibilitu s aplikacemi třetích stran, což učitelům umožňuje bezproblémový a bezpečný přístup k preferovaným vzdělávacím nástrojům.

ViewSonic posiluje budoucnost vzdělávání interaktivními tabulemi ViewBoard řady IFP50-5

Rozšíření obzorů s myViewBoard

Řada ViewBoard IFP50-5 integruje špičkový hardware a myViewBoard, což z ní činí ideální řešení pro učebny, které drží krok s potřebami moderní výuky. Obohacené digitální výukové nástroje a funkce softwaru umožňují pedagogům bez námahy připravovat a vyučovat interaktivní lekce a využívat multimédia inovativními způsoby, aby byla výuka pro studenty poutavá.

Pro efektivní multitasking a skupinové aktivity mohou učitelé a studenti využívat funkce Picture-in-Picture (PiP) a Picture-by-Picture (PbP) tabule myViewBoard Whiteboard k současnému sdílení obsahu a spolupráci novými způsoby.

MyViewBoard také nabízí zjednodušené funkce pro školní IT správce. Jedna z takových funkcí, myViewBoard Manager, poskytuje intuitivní vzdálené ovládání více zařízení najednou, umožňuje vzdálenou správu zařízení a umožňuje správcům školy vysílat oznámení ve více učebnách.

Modernizace učeben pomocí inteligentního senzoru

Pro rozšíření správy učebny o podmínky prostředí je ViewSonic 6-in-1 Smart Sensor volitelným doplňkem pro ViewBoard řady IFP50-5. Senzor, který je napájen přímo z tabule ViewBoard prostřednictvím kabelu USB, zajišťuje monitorování teploty, vlhkosti a kvality vzduchu v reálném čase, včetně CO2 a PM2,5, a zobrazuje tyto informace na obrazovce, což umožňuje pedagogům udržovat optimální prostředí pro výuku po celou dobu.

Kromě monitorování prostředí pomáhají pokročilé detektory a technologie PIR Smart Sensor školám šetřit energii a snižovat uhlíkovou stopu tím, že zjišťují obsazenost místnosti a podle toho automaticky zapínají nebo vypínají napájení. Pro zvýšení bezpečnosti zabraňuje čtečka čipů NFC na senzoru neoprávněnému použití prostřednictvím zamykání a odemykání displeje pomocí karty.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: