fbpx
ViewSonic nabízí prémiový záruční servis na fotografické a další monitory

Společnost ViewSonic od 1. srpna 2023 začala svým uživatelům poskytovat prémiový záruční servis na své řady monitorů vyráběných podle vysokých standardů. ViewSonic, u všech modelů čtyř různých řad monitorů, během záruční doby provádí výměnu produktu místo opravy pro lepší zákaznický komfort v případě poruch, které pokrývají záruční podmínky.

ViewSonic nabízí prémiový záruční servis na fotografické a další monitorySpolečnost ViewSonic zahájila poskytování prémiové záruky na své řady monitorů VP, VG, XG a Omni (Gaming). Společnost ViewSonic, která garantuje, že její produkty jsou po dobu pokrývající záruční dobu materiálově i výrobně bezchybné, oznamuje, že v případě poruchy u vybraných řad monitorů bude místo opravy provedena přímá výměna produktu, v rámci prémiového záručního servisu. V případě závady v souladu se záručními podmínkami bude namísto výměny dílů a opravy uplatněn postup výměny výrobku jedna ku jedné, a to nejen po dobu prvních 6 měsíců, ale i po celou dobu záruky.

Pixelové zásady společnosti ViewSonic

ViewSonic nabízí nejkonkurenceschopnější pixelové zásady v oboru, obzvláště u řady monitorů VP. Současně také oznamuje, že 3 až 5 vadných pixelů bude u jejích ostatních produktů považováno za vadu, a to v závislosti na rozlišení a typu vadných pixelů.

Monitory společnosti ViewSonic, která patří mezi ty s nejlepší zárukou na pixely, jsou vyráběny v souladu s mezinárodními normami, které pokrývají všechny ergonomické aspekty obrazovek. Kromě toho výrobky ViewSonic řady VP splňují a překračují specifikace ISO s nulovým počtem vadných pixelů a nulovým počtem vadných subpixelů.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: