fbpx
Home fotoaparáty Video: test Nikonu DF

Video: test Nikonu DF

Video: test Nikonu DF

f22-nikon-df-zepredu

Nikon DF je špičkový fotoaparát, ale není pro každého. Podívali jsme se na něj a naše poznatky najdete ve videu.

Podívejte se na video

[su_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=nBbyCBTfw4c“ autoplay=“yes“]

 

Nikon DF – představení

Tento fotoaparát s tělem ve stylu retro a stejným obrazovým snímačem formátu FX s 16,2 milionu pixelů, jaký obsahuje i vlajková loď zrcadlovek Nikon – přístroj D4, vyjadřuje zaujetí fotografií ve formě i funkci.

Přístroj nabízí díky širokému dynamickému rozsahu a vysoké citlivosti k působení světla s hodnotou až neuvěřitelných ISO 204 800 (ekvivalentní hodnota) snímky s bohatými detaily a jemnou tonální gradací v téměř libovolném osvětlení. Nikon Df vypadá jako klasická kinofilmová jednooká zrcadlovka Nikon, ale s vysoce citlivým AF systémem, bezchybným měřením expozice a vysokou rychlostí je plný nejmodernějších technologií.

Kompatibilní objektivy

Fotoaparát je kompatibilní s objektivy AF NIKKOR včetně typů G, E a D (na objektivy typu PC se vztahují určitá omezení) a objektivy DX (v kombinaci s obrazovým polem DX 24 × 16 1,5×), AI-P NIKKOR a s objektivy bez CPU. Objektivy IX NIKKOR a objektivy pro F3AF nelze použít. Při použití objektivů se světelností f/8 a vyšší lze použít elektronický dálkoměr (při použití objektivů se světelností f/8 a vyšší podporuje elektronický dálkoměr 7 středních zaostřovacích polí, při použití objektivů se světelností f/7,1 a vyšší podporuje elektronický dálkoměr 33 středních zaostřovacích polí).

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: