fbpx
Ve svatebním koutku nesmí chybět kvalitní tiskárna

Začátek nového roku se tradičně pojí s prvními rozhodnutími ohledně jednoho z nejdůležitějších dnů života – svatby. Fotokoutek se už stal jejich neodmyslitelnou součástí. Díky moderním fototiskárnám lze vytisknout fotografie během chvilky. Novomanželé, rodina i přátelé si tak mohou odnést perfektní vzpomínku na tento speciální den.

Malá, elegantní a přenosná. Tiskárna Canon Selphy CP1500 je ideálním parťákem pro všechny svatby. Umožňuje tisknout živé snímky v různých velikostech přímo z chytrého telefonu (iOS/Android) nebo tabletu bez nutnosti připojení ke kabelu.

Všichni hosté ocení kromě jednoduchého ovládání také kvalitu a rychlost tisku. Standardní fotku můžete mít v ruce už za 41 sekund. Pomocí aplikace v telefonu lze navíc tvořit různé koláže a ozdoby. O zábavu tak bude rozhodně postaráno. Snímky jsou navíc vybaveny speciální ochranou proti vodě, nečistotám a vyblednutí. Nejen, že tak přečkají cestu ze svatby domů, ale ve stejné kvalitě vydrží dalších 100 let.

Ve svatebním koutku nesmí chybět kvalitní tiskárna

Tiskárna Canon SELPHY CP1500 se prodává v bílé, růžové a černé barvě za 3 590 Kč.

Tiskárna, která se vejde i do kapsy saka

Kapesní alternativou přenosné tiskárny představuje elegantní Canon Zoemini. Je lehčí než průměrný smartphone. Své fotky vytisknete přímo z mobilního telefonu i to i ze sociálních sítí pomocí Bluetooth. Díky aplikaci Canon Mini Print si můžou navíc všichni svatebčani vyhrát s trendovými filtry, rámečky i rozšířenou realitou. Finální snímky ve velikosti 2×3 palce jsou navíc odolné proti rozmazání, roztržení i vodě. Díky samolepící zadní straně si navíc můžete polepit vlastní unikátní fotostěnu.

Ve svatebním koutku nesmí chybět kvalitní tiskárna

Tiskárna Canon Zoemini se prodává v bílé, zlatavě růžové a černé barvě za 2 990 Kč.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: