fbpx
TAMRON získal za své objektivy prestižní ocenění TIPA už 11. rok v řadě

Asociace Technical Image Press Association (TIPA) udělila cenu TIPA Award 2024 dvěma objektivům značky TAMRON. Objektiv TAMRON 17-50mm F/4 Di III VXD byl oceněn jako „NEJLEPŠÍ ŠIROKOÚHLÝ ZOOMOVÝ OBJEKTIV“ a TAMRON 70-180mm F/2.8 Di III VC VXD G2 získal cenu za „NEJLEPŠÍ TELEFOTO ZOOMOVÝ OBJEKTIV“. Společnost TAMRON tak pokračuje na vlně ocenění TIPA již jedenáctým rokem.

TIPA BEST WIDE ANGLE ZOOM LENS 2024 – TAMRON 17-50mm F/4 Di III VXD

Fotografové, kteří hledají objektiv, jež vyniká jak při natáčení videa, tak při fotografování, najdou tento full-frame objektiv s bajonetem Sony E-Mount, který je pro jejich potřeby ideální. Jeho ultraširoký až normální rozsah zoomu je všestranný pro cestování, snímky krajiny a přírody, stejně jako pro video. Je lehký a kompaktní, takže se skvěle hodí na přenášení. Jeho schopnost zaostřovat na blízko zvyšuje kreativitu, na širokém konci je vzdálenost pouhých 0,19 m. Objektiv zachovává ostrou kvalitu videa díky pevnému tubusu a vnitřnímu zoomu, který je vhodný pro gimbaly. Jeho automatické ostření VXD je rychlé a tiché, což zajišťuje přesnost. Díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům je ideální pro venkovní použití a podporuje TAMRON Lens Utility pro vlastní nastavení, která jsou jedinečná pro video a rozšiřují kreativní možnosti.

TAMRON získal za své objektivy prestižní ocenění TIPA už 11. rok v řadě

TIPA BEST TELEPHOTO ZOOM LENS 2024 – TAMRON 70-180mm F/2.8 Di III VC VXD G2

Redaktoři TIPA vyzdvihují tento objektiv se zoomem pro jeho kompletní optickou úpravu, která jej označuje za součást nové generace objektivů Tamron využívající technologii Sony E-Mount pro bezzrcadlovky. Je kompatibilní s funkcemi Eye AF, Fast Hybrid AF, AF Assist a má vylepšený motor VXD. Je výrazně menší a lehčí než jeho kolegové, zlepšuje práci v terénu a nabízí vynikající výkon při fotografování zblízka na všech ohniskových vzdálenostech. Jeho lineární motor je tichý a rychlý, ideální pro video, zatímco stabilizace obrazu Tamron VC zajišťuje ostré snímky v různých podmínkách. Speciální prvky objektivu snižují aberaci a odlesky. Díky podpoře TAMRON Lens Utility si uživatelé mohou přizpůsobit nastavení jedinečné pro video nebo vytvořit vlastní osobní nastavení, což z něj činí univerzální nástroj pro fotografování i natáčení videa.

TAMRON získal za své objektivy prestižní ocenění TIPA už 11. rok v řadě

Seznam všech letošních výherců naleznete na: Tipa World Awards 2024 – TIPA

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: