fbpx
Tamron již po 18. v řadě získal za své objektivy prestižní ocenění EISA

Populární japonská značka Tamron letos získala dvě prestižní ocenění EISA za své objektivy. Konkrétně si cenu odnesl TAMRON 20-40mm f/2.8 Di III VXD a TAMRON 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD.

Tamron již po 18. v řadě získal za své objektivy prestižní ocenění EISA

EISA WIDEANGLE ZOOM LENS 2023-2024 – TAMRON 20-40mm f/2.8 Di III VXD

Tento objektiv se zoomem pro bezzrcadlovky Sony s bajonetem E poskytuje rozsah ohniskových vzdáleností od širokoúhlých 20 mm do standardních 40 mm. Poskytuje velmi vysokou kvalitu obrazu díky světelnosti F/2,8 v celém rozsahu zoomu. Optická konstrukce koriguje a minimalizuje obrazové aberace, zatímco kompaktní a lehká konstrukce činí tento objektiv ideálním pro použití na gimbalu nebo ve video soupravě. Systém automatického zaostřování je poháněn lineárním motorem VXD, který zajišťuje rychlé zaostřování a přesné sledování pohybujících se objektů. Při nastavení 20 mm je minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 17 cm, což umožňuje pořizovat působivé širokoúhlé záběry zblízka. Stejně jako u ostatních nových modelů TAMRON vybavených portem USB-C umožňuje software TAMRON Lens Utility uživatelům přizpůsobit funkce objektivu a aktualizovat firmware.

Více o tomto objektivu naleznete na: https://bit.ly/44jRobD

Tamron již po 18. v řadě získal za své objektivy prestižní ocenění EISA

EISA TELEPHOTO ZOOM LENS 2023-2024 – TAMRON 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Tento všestranný teleobjektiv nabízí 8x zoom ideální pro cestování, fotografování divoké přírody a sportu. Objektiv vyniká při fotografování zblízka díky minimální zaostřovací vzdálenosti 25 cm při ohniskové vzdálenosti 50 mm a výjimečné schopnosti polovičního makra s poměrem zvětšení 1:2. Působivý výkon podává také při ohniskové vzdálenosti 400 mm s minimální zaostřovací vzdáleností 1,5 m a poměrem zvětšení 1:4. Lineární motor VXD zajišťuje rychlé a přesné automatické zaostřování, zatímco stabilizace obrazu VC společnosti TAMRON zůstává účinná i při maximálním přiblížení. Špičková konstrukce a speciální prvky objektivu zajišťují vynikající kvalitu obrazu s ostrým kontrastem, a to vše ve vysoce přenosné formě. Uživatelé si mohou přizpůsobit funkce a aktualizovat firmware pomocí portu USB-C a softwaru TAMRON Lens Utility.

Další informace o Tamronu 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD: https://bit.ly/3YMuSqI

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: