fbpx
Společnost Xiaomi uvádí Redmi 12C – smartphone s pohlcujícím 6,71″ displejem s rozlišením HD+ již od 3 499 Kč

Xiaomi uvádí na trh Redmi 12C, nejnovější všestranný základní smartphone, který je jeden z nejvýkonnějších modelů ve svém cenovém segmentu za cenu začínající na 3 499 Kč.

Redmi 12C je poháněno procesorem MediaTek Helio G85 a umožňuje rozšířit paměť RAM až na 6+5 GB a úložiště o 1 TB¹ pro plynulejší každodenní operace, rychlejší spouštění aplikací a větší úložiště pro váš obsah. Zařízení je vybaveno velkou 5 000mAh baterií, která vám poskytne dostatek energie na celý den. Mobilní telefon Redmi 12C je vybaven pokročilým a citlivým snímačem otisků prstů, který dále vyniká tím, že umožňuje uživatelům odemknout telefon, otevřít aplikaci nebo ověřit mobilní platbu pouhým přiložením prstu přímo na displej.

Mobilní telefon Redmi 12C s velkým 6,71″ displejem s rozlišením HD+ a elegantním poměrem stran 20,6:9 přináší lepší a pohlcující zážitek při čtení, sledování videí i hraní her. Režim čtení navíc pomáhá zmírnit únavu očí, která se může dostavit při delším pobytu u obrazovky. Tento větší a lepší displej je zasazen do stylového a osobitého designu spolu s plochým okrajem a zakřivenou zadní stranou, které zlepšují celkovou estetiku a zajišťují, že se telefon dobře drží. Redmi 12C se dodává ve čtyřech barvách: šedá Graphic Grey, modrá Ocean Blue, zelená Mint Green a fialová Lavender Purple.

Pokud jde o fotoaparát, Redmi 12C dokáže díky svému 50Mpx hlavnímu fotoaparátu zachytit poutavé okamžiky s většími detaily v každodenních scénách. S pomocí výkonného HDR a nočního režimu je Redmi 12C schopno pořizovat jasnější snímky noční krajiny města s většími detaily i v nepříznivých podmínkách.

Cena a dostupnost

Redmi 12C je na našem trhu dostupné v modré a černé barvě se třemi variantami úložiště. Variantu 3GB+32GB bude možné zakoupit za 3 499 Kč, variantu 3GB+64GB za 3 999 Kč a 4GB+128GB za 4 499 Kč.

Telefony jsou již nyní v prodeji a do 10. dubna 2023, nebo do vyprodání zásob, jsou všechny tři varianty k dostání za dočasně sníženou cenu, tedy za 2 999 Kč, 3 499 Kč a 3 999 Kč.

Více informací naleznete zde.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: