fbpx
Společnost ViewSonic představila nové řešení pro konferenční prostory a software TeamWork

Nová řešení pro zvýšení efektivity týmové práce

Společnost ViewSonic oznámila rozšíření svých řešení pro pracovní prostředí o inovativní videokonference a řešení pro spolupráci. Nové řešení ViewSonic Meeting Space Solution pro místnosti Microsoft Teams a software TeamWork je navrženo tak, aby zvýšilo efektivitu a zefektivnilo spolupráci, což je ideální jak pro obchodní, tak pro akademické prostředí.

Řešení pro pracovní prostředí společnosti ViewSonic integrují software a hardware a poskytují různorodá vizuální řešení, která zvyšují produktivitu a zefektivňují komunikaci. Řešení ViewSonic Meeting Space Solution je určeno pro optimalizaci videokonferencí a patentovaný software TeamWork je ideální pro spolupráci v reálném čase. Tyto nové snadno použitelné a rychle implementovatelné doplňky pomáhají překonávat fyzické překážky v komunikaci, posilují spolupráci skupin i jednotlivců a výrazně zvyšují produktivitu v prezenčním nebo hybridním režimu.

„V dnešním technologicky vyspělém světě je jednoduchost technologií hlavním cílem řešení ViewSonic Workspace Solutions,“ říká Clifford Chen, generální ředitel divize Presentation Group společnosti ViewSonic. „Zatímco interakce při osobních setkáních je nepřekonatelná, intuitivní řešení ViewSonic Meeting Space Solution může poskytnout efektivní alternativu, která napodobuje osobní spojení, a dále šetří čas a náklady na cestování při skupinových diskusích. TeamWork mezitím zlepšuje bezproblémovou spolupráci při skupinové práci, jako by všichni členové byli ve stejné místnosti a diskutovali v reálném čase. Společně tyto pokroky úspěšně vytvářejí virtuální pracovní prostor.“Společnost ViewSonic představila nové řešení pro konferenční prostory a software TeamWork

Bezproblémová spolupráce

Řešení ViewSonic Meeting Space Solution a TeamWork fungují nezávisle na sobě, ale mají stejný cíl, a to zefektivnit a zjednodušit komunikaci, umožnit přednášejícím a účastníkům soustředit se na diskusi a zároveň podpořit inkluzivitu a rozšířit způsoby spolupráce. V tomto pořadí řeší běžné problémy, s nimiž se setkáváme během schůzek a skupinových diskusí, jako jsou problémy s kompatibilitou displejů, zpoždění způsobená problémy s připojením zařízení, nejasné zápisy ze schůzek a ztráta sledovatelných sdílených myšlenek, které mohou ovlivnit produktivitu a kvalitu komunikace.

Řešení ViewSonic Meeting Space Solution pro Microsoft Teams Rooms zahrnuje počítač s předinstalovanou aplikací Microsoft Teams Rooms, dotykovou konzoli a konferenční kamerový panel 3 v 1 s reproduktorem a mikrofonem. Je kompatibilní s širokou škálou typů a velikostí displejů, jak od společnosti ViewSonic, tak od jiných značek, a je tak ideální pro zasedací prostory. S řešením Meeting Space Solution mohou hostitelé schůzek efektivně zahajovat hybridní schůzky jediným kliknutím na dotykovou konzoli v zasedací místnosti. Diskuze probíhají s vysoce kvalitním audiovizuálním zpracováním, které poskytuje rozlišení až 4K s křišťálově čistým zvukem, takže si všichni připadají, jako by byli v jedné místnosti. Kamerový panel je navíc vybaven pokročilou technologií detekce hlasu, která automaticky vycentruje obličej řečníka na obrazovce. Tyto funkce poskytují účastníkům v místnosti i vzdáleným účastníkům větší pocit spojení a pomáhají hladšímu průběhu schůzek.

Současně s řešením společnost uvádí na trh také TeamWork, software pro spolupráci na tabuli, který je k dispozici jako doplněk se snadnou dostupností v prohlížeči na různých zařízeních. TeamWork slouží jako centrum nápadů a plánování a promění jakékoli místo setkání v interaktivní pracovní prostor pro spolupráci. Pomocí různých šablon pracovních postupů na platformě se mohou členové týmu zapojit do spolupráce na tabuli v reálném čase pro dynamický brainstorming a mapování inovativních strategií. Produktové týmy mohou vizualizovat plány, a dokonce i studenti, kteří potřebují spolupracovat na svých skupinových projektech, mohou prostřednictvím TeamWork snadno rozdělovat odpovědnosti a klíčové výstupy, což zvyšuje jejich schopnost efektivnější spolupráce.

Společnost ViewSonic představila nové řešení pro konferenční prostory a software TeamWork

Zažijte vylepšenou spolupráci na vlastní kůži na veletrzích BETT a ISE 2024

Na veletrzích British Educational Training and Technology Show (BETT) 2024 (24. – 26. ledna) a Integrated Systems Europe (ISE) 2024 (30. ledna – 3. února) bude ViewSonic předvádět své komplexní řešení pracovního prostoru, včetně nově představených doplňků pro spolupráci a rozmanité nabídky LCD monitorů, LED displejů All-in-One, projektorů a interaktivních displejů ViewBoard různých velikostí. Tato nová řešení pomáhají firmám a vysokoškolským institucím zefektivnit a modernizovat zážitky z týmové práce a zároveň optimalizovat související vybavení a náklady na instalaci.

Návštěvníci si mohou vyzkoušet řešení ViewSonic Meeting Space Solution a TeamWork, které hladce spolupracují s interaktivním displejem ViewBoard s úhlopříčkou 86″, a mohou tak vést a zefektivnit skupinovou práci v reálném světě pomocí šablon pro spolupráci.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: