fbpx
Společnost ViewSonic jako hrdý partner Zlatého Ámose

ViewSonic byl partnerem při udělování ceny Zlatý Ámos. Zlatý Ámos je prestižní anketa, která každoročně vyhlašuje nejoblíbenějšího učitele České republiky. Společnost ViewSonic aktivně podporuje vzdělávací sektor prostřednictvím inovativních technologických řešení, a z tohoto důvodu byla poctěna, že mohla být součástí takového projektu.

Viewsonic díky řadě interaktivních panelů ViewBoard poskytuje moderní nástroje pro interaktivní výuku a spolupráci ve třídě. Na akci byl prezentován ViewBoard 52 Series, což je 4K Ultra HD interaktivní tabule vybavená funkcemi navrženými s ohledem na uživatele a nejlepšími nástroji pro spolupráci v moderní výuce.Společnost ViewSonic jako hrdý partner Zlatého Ámose

ViewBoard 52 Series disponuje jednoduchým připojením a ovládáním, schopností použití dvou per, 33bodovým dotykovým rozhraním a technologiemi Ultra Fine Touch a rozpoznání dlaně, což umožňuje přirozený plynulý zážitek ze psaní a spolupráci studentů. Dalšími výhodami jsou reproduktory o výkonu 2 x 15 W a subwoofer o výkonu 15 W pro zvýšení zapojení studentů a možnost učitelů vyučujících na dálku nebo v hybridním režimu snadno přistupovat k 8mikrofonovému poli a jakémukoli připojenému vizualizátoru. Všechny tyto funkce bylo možné si na místě vyzkoušet.

Vítězem letošního ročníku Zlatého Ámose se stal Dominik Simon, učitel zeměpisu, dějepisu a informatiky, ze Základní školy Antonína Baráka v Lovosicích, kterému srdečně gratulujeme.

„Jsme potěšeni, že můžeme podpořit tak inspirativní událost jako je Zlatý Ámos. Gratulujeme vítězi a věříme, že naše technologie pomůže dalším učitelům dosáhnout úspěchů ve vzdělávání,“ říká Matúš Výbošťok, který zastupoval společnost Viewsonic na slavnostním předávání cen.Společnost ViewSonic jako hrdý partner Zlatého Ámose

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: