fbpx
Společnost Nikon získala tři ceny EISA – mezi oceněnými produkty je i fotoaparát Nikon Z 8

Společnost Nikon slaví svůj úspěch při udělování cen EISA 2023-2024, kde byla úspěšná ve třech samostatných kategoriích. Mezi oceněné produkty patří:

Nikon Z 8

Tento fotoaparát získal cenu „Camera of the Year“ (Fotoaparát roku) pouhé tři měsíce po svém uvedení.

Nikon Z8 je profesionální bezzrcadlovkou, která nabízí kompaktní, lehké a přesto ultra výkonné tělo, vybavené full frame senzorem s rozlišením 45 Mpx, 8K videem, inteligentním AF s 9 předdefinovanými ostřícími režimy a množstvím pokročilých funkcí. Model Z8 koncepčně vychází z modelu Z9, z něhož převzal většinu technologií, ale zároveň nabízí elegantnější tělo, které je mimo jiné též utěsněné proti prachu a vodě.

Více o něm naleznete na: https://bit.ly/nikonZ8

Společnost Nikon získala tři ceny EISA - mezi oceněnými produkty je i fotoaparát Nikon Z 8

NIKKOR Z 85mm f/1.2 S

Uvedený objektiv byl oceněný jako nejlepší v kategorii „Portrait Lens“ (Portrétní objektiv).

S nejmodernější optickou technologií, perfektní světelností a spolehlivým ostřením je Z 85 mm f/1,2 S jasnou volbou pro profesionální tvůrce dnešní doby. Svatby, portrét, módní fotografie i reportáž, to vše je parketa objektivu, který vyniká absolutní ostrostí z rohu do rohu. Díky cloně o 11 lamelách bez problémů zvládne vykreslit i rozostřeného pozadí (bokeh). Objektiv je kompletně těsněn proti povětrnostním vlivům. Váží 1 160 gramů a má rozměry (šířka x délka) 102,5 mm x 141,5 mm. Na objektiv lze nasadit filtry o závitu 82 mm.

Více informací o tomto objektivu: https://bit.ly/NikkorZ85mmf12S

Společnost Nikon získala tři ceny EISA - mezi oceněnými produkty je i fotoaparát Nikon Z 8

NIKKOR Z 400mm f/4.5 VR S

Vítěz v kategorii „Super-Tele Photo Lens“ (Superteleobjektiv).

Focení zvířat, sportu a reportáže nebylo na systému Z nikdy jednodušší. Ohnisková vzdálenost 400 mm je ideálním středem v oblasti teleobjektivů a maximální clona f/4,5 pustí na snímač fotoaparátu dostatek světla a jejích 9 lamel se výrazně podepisuje na vynikající reprodukcí neostrých míst obrazu (bokeh), dramaticky limitovaná hloubka ostrosti umožňující izolovat objekty od rušivých pozadí. Objektivy řady S se vyznačují brilantním rozlišením a to především díky optickému sklu Super ED, ED a SR, které koriguje projevy barevné vady od středu až ke krajům obrazového pole. Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat výrazně potlačují výskyt odrazů a závoje. Kompaktní konstrukce s délkou 234,5 mm a váhou 1 245 g umožňuje pohodlné focení z ruky i po delší časová období. To je dále podpořeno výkonnou optickou redukcí vibrací, která nabízí až 5,5 EV. Objektiv je těsněn proti vlivu počasí.

Další informace jsou k dispozici na: https://bit.ly/Nikkorz400mm

Společnost Nikon získala tři ceny EISA - mezi oceněnými produkty je i fotoaparát Nikon Z 8

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: