fbpx
Sony oznámilo vývoj nového fullframového teleobjektivu řady G Master™ 300mm f/2.8 pro E-mount, jehož uvedení na trh je plánováno na začátek roku 2024

Společnost Sony oznámila vývoj dlouho očekávaného teleobjektivu FE 300 mm f/2.8 GM OSS s předpokládaným datem uvedení na trh začátkem roku 2024.

Superteleobjektivy s velkou světelností, jako jsou FE 400 mm f/2,8 GM OSS a FE 600 mm F4 GM OSS, jsou vysoce ceněny sportovními fotografy nebo fotografy přírody a divoké zvěře po celém světě pro své vynikající rozlišení, výkon AF a také pro svou pozoruhodnou nízkou hmotnost. Nový objektiv se bude vyznačovat vysokým rozlišením a nádherným bokehem, které jsou typické pro uznávanou řadu Sony objektivů G Master™, a zároveň nabízí dlouhou ohniskovou vzdálenost 300 mm a velkou světelnost f/2.8. Tato kombinace poskytne nový vylepšený zážitek všem profesionálním fotografům a tvůrcům videa, kteří chtějí zachytit rozhodující okamžiky s vyšší kvalitou obrazu.

Sony bude i nadále rozšiřovat svou atraktivní řadu objektivů, aby vyhověla nárokům a maximalizovala kreativní možnosti pro všechny typy tvůrců, včetně profesionálů, a rozšířila možnosti uměleckého vyjádření.

Další podrobnosti a specifikace nového teleobjektivu FE 300 mm f/2,8 GM OSS budou zveřejněny později.

O dalších objektivech této společnosti se můžete dočíst zde.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: