fbpx
S novým Huawei MateBookem 14s v barvě Spruce Green zazáříte v davu

Huawei MateBook 14s je součástí DNA Huawei PC a představuje špičku v oblasti estetiky, inovací a chytrých technologií. Zcela nový notebook má nejen vysoce sofistikované, důmyslné a kompaktní tělo, ale je k dispozici také v nové, zářivé barvě Spruce Green. Krásná nová zelená barva je výjimečně prémiová a povyšuje notebook na stylový doplněk, který oživí každé nudné pracoviště.

Zelená je dobrá

S novým Huawei MateBookem 14s v barvě Spruce Green zazáříte v davu

Název barvy byl inspirován jedním z nejstarších druhů stromů na světě – smrkem štětinatým. Stejně jako jeho jmenovec, i Spruce Green představuje neúprosnou sílu života. Tato specifická barevnost byla také inspirovaná starověkými malbami. Obrazy, které zachycují scenérii i emoce. Zelená barva vždy reprezentovala přírodu, už ve starověkých krajinomalbách se používala k zobrazení přírody. Barvu Spruce Green lze použít k zobrazení všeho od kvetoucích borovic po smuteční vrbu. Tento odstín zelené přesahuje čas a umožňuje nám vydávat svědectví o zeleni ve stejně živé intenzitě, jako tomu bylo před tisíci lety. Přes to všechno tato všestranná, živá barva doplňuje technologické produkty, i když jsou svou povahou opačné.

Inovace i pocta

Od smartphonů po počítače, od reproduktorů po sluchátka, společnosti Huawei není cizí sladění barev s produkty. Před Spruce Green, Huawei MateBook X Pro debutoval s barvou Emerald Green, která byla zákazníky velmi dobře přijata.S novým Huawei MateBookem 14s v barvě Spruce Green zazáříte v davuVe srovnání s jemnější Emerald Green je Spruce Green stejně jedinečná a dokáže vyjádřit vitalitu, kterou zelená barva představuje. Jako její předchůdce, ale nabývá ještě svěžejšího a živějšího vzhledu. S notebookem v barvě Spruce Green se bezpochyby ocitnete v centru pozornosti. Barevné provedení, které je vyrobeno oxidačním procesem, vytváří duhový efekt na kovové šasi, což notebooku dodává jiný odstín zelené za různých světelných podmínek. Z dálky je toto barevné provedení okamžitě rozpoznatelné a zblízka můžete naopak ocenit různé vrstvy efektů. Ať už pracujete v kanceláři nebo na vlastní pěst, díky tomuto barevnému provedení budete vyčnívat z davu.

Design byl vždy o vytváření věcí s ohledem na lidské estetické standardy. Důkazem toho je dechberoucí design Huawei MateBook 14s, který je výsledkem nejen bezmezné vášně, kterou bezpočet designérů Huawei chová pro produktový design, ale také jejich urputné honby za krásou.

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: