fbpx
Produkty s bajonetem Micro Four Thirds se staly v roce 2020 nejprodávanějšími na japonském trhu digitálních fotoaparátů s výměnnými objektivy

Společnost OM Digital Solutions Corporation s potěšením oznamuje, že systém Micro Four Thirds se stal v roce 2020 nejprodávanějším fotografickým systémem na japonském trhu digitálních fotoaparátů s výměnnými objektivy. Spolupráce, která začala v roce 2008 se společností Panasonic Corporation, na společném systému Micro Four Thirds, umožňuje vývoj kompaktních a lehkých fotoaparátů s vyměnitelnými objektivy, které mohou být díky tomuto standardu významně menší a lehčí, aniž by docházelo k jakýmkoliv kompromisům co do obrazové kvality, spolehlivosti a odolnosti.

 

Systém Micro Four Thirds usnadňuje vývoj různých produktových řad právě díky společnému standardu, který naplňuje potřeby trhu a zvyšuje požitek z fotografování. Součástí konsorcia Micro Four Thirds je dnes již 56 společností, včetně B2B firem, které poskytují díky standardu mnohdy unikátní řešení. V roce 2020 byly pod standardem Micro Four Thirds představeny čtyři nové fotoaparáty s výměnnými objektivy, které oživily domácí trh v Japonsku. Výsledkem bylo, že produkty Micro Four Thirds dosáhly na japonském trhu 21,7% podílu, což z nich dělá nejprodávanější produkty podle typu bajonetu.

Jako společnosti odpovědné za zavedení standardu systému Four Thirds System a Micro Four Thirds System budou OM Digital Solutions a Panasonic nadále vyvíjet a zdokonalovat produktovou řadu tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám našich zákazníků.

 

Další informace o standardu Micro Four Thirds najdete na následujícím webu:
https://www.four-thirds.org/en/

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: