fbpx
Panasonic představuje systém zákaznické podpory LUMIX PRO s ročním členstvím zdarma a LUMIX Academy – rozsáhlou databázi videoprůvodců funkcí a technologií vyspělých produktů Lumix

Panasonic v loňském roce spustil systém zákaznické podpory pro uživatele přístrojů Lumix a nyní rozšiřuje své působení v zemích regionu střední Evropy Česko, Slovensko, Polsko. Majitelé produktů LUMIX tak mohou využívat výhod členství v programu LUMIX PRO po celém světě. Pro nové členy Lumix Pro je v rámci aktivačního období připraven „Platinum“ balíček služeb po dobu 1 roku zdarma.

Pro uživatele orientované na video a nejnovější technologie navíc nově vznikla platforma LUMIX ACADEMY, kde se pod vedením profesionálů obrazu a zvuku mohou naučit správně pochopit, ovládat a maximálně využít všech funkcí svého zařízení. Jako první vzniká seriál videoprůvodců pro videocentrický model Lumix S1H, další modely budou následovat.

Panasonic představuje systém zákaznické podpory LUMIX PRO s ročním členstvím zdarma a LUMIX Academy - rozsáhlou databázi videoprůvodců funkcí a technologií vyspělých produktů Lumix

 

Pokud jste vlastníkem produktu značky LUMIX, máte možnost členství v programu LUMIX PRO. Služba funguje jako komplexní systém globální podpory pro filmaře a fotografy využívající produkty značky LUMIX po celém světě.

Výhody zákaznické podpory
V rámci členství můžete využít množství výhod – například možnost bezplatné dopravy do servisu, komplexní údržbu zařízení za zvýhodněné ceny, přednostní poskytnutí náhradního zařízení v případě prodlevy s termínem opravy a spousty dalších.

Full Servis kdekoliv na světě
Mezinárodní síť servisních středisek ocení především zákazníci, kteří tráví většinu svého času na cestách. Díky spolupráci s řadou důležitých partnerů po celém světě, je možné užívat členských výhod kdekoliv na světě. Pokud vám tedy selže technika na druhé straně polokoule, postarají se o vás v nejbližším servisu.

Podmínky členství
Podmínkou členství je vlastnictví alespoň 1 ks fotoaparátu nebo objektivu značky Lumix z následujícího seznamu:

 

 

 

Fotoaparáty

 

 

DC-S1H, DC-S1, DC-S1R, DC-GH5S, DC-GH5,

DC-GH5, DMC-GH4, DCM-GH4R, DC-G9, DMC-G80

 

 

 

 

Objektivy

 

H-FSA14140, S-E2470, H-XA025, H-X1025, S-R1635,

S-E70200, S-R70200, S-R24105, S-X50, H-X012,

H-X015, H-X025, H-NS043, H-ES045, H-E08018,

H-HSA12035, H-S12060, H-HSA35100, H-RS100400,

H-ES200, H-ES50200, H-FS12060, H-FSA45200,

H-HS35100, H-PS45175

 

 

Varianty členství:
Celkem ze čtyř variant členství si mohou zákazníci vybírat, a to přesně podle svých individuálních potřeb. Každá forma členství nabízí jinou škálu služeb a výhod.

RED
Určeno pro fotografy, autory videí, vloggery nebo bloggery, kteří se teprve vydali na svou kreativní cestu. Jediným požadavkem je, že musíte vlastnit 1 fotoaparát a 1 objektiv značky LUMIX. Pak získáte přehled o všem, co se na platformě LUMIX PRO děje. Získáte rychlejší vyřízení opravy nebo servisu než uživatelé, kteří nejsou členy platformy LUMIX PRO, takže i když dojde na nejhorší a vybavení si poškodíte, budete zase co nejdříve v provozu.

SILVER
Určeno pro kreativní fotografy, kteří se na své kreativní cestě posunuli, investovali do většího počtu objektivů a mají zájem o služby jiné úrovně. Požadavkem je 1 tělo fotoaparátu a 3 objektivy LUMIX. Získáte možnost zapůjčení výbavy, pokud nebudeme schopni dokončit opravu nebo servis vašeho vybavení v určeném čase. Získáte také přístup k programu výhod, včetně slev od některých z největších značek v odvětví.

GOLD
Určeno pro profesionály. Požadavkem je registrace 2 těl fotoaparátů a 3 objektivů LUMIX. Získáte přístup k vylepšenému portfoliu produktů a služeb, které vám pomůžou při práci. Díky třídenní lhůtě pro opravy a servis se rychle můžete vrátit fotit do terénu. Pokud tuto lhůtu z nějakého důvodu nesplníme, zdarma vám zapůjčíme a zašleme náhradní vybavení.

PLATINUM
Pro ty nejnáročnější kreativní fotografy, ať už pro focení v terénu nebo ve studiu. Požadavky klientů se nezastaví před ničím, vše musí být ihned a musíte být schopni reagovat. Jako člen na úrovni Platinum máte nárok na náš nejkratší dvoudenní termín vyřízení servisu nebo opravy, a jakmile k nám vaše vybavení dorazí, zašleme vám náhradní.

Akce: Bezplatné roční členství
Při registraci do 31. května 2020 získáte roční bezplatné členství v úrovni PLATINUM ve službě LUMIX PRO.

Registrovat se můžete na stránkách https://lumixpro.panasonic.com/cz/.

 Panasonic představuje systém zákaznické podpory LUMIX PRO s ročním členstvím zdarma a LUMIX Academy - rozsáhlou databázi videoprůvodců funkcí a technologií vyspělých produktů Lumix

Platforma LUMIX Academy je určena všem uživatelům profesionálních funkcí Lumix. Jako prvním nosným modelem byl zvolen Lumix S1H, který nabízí filmovou kvalitu záznamu videa a zároveň vysokou mobilitu systémového fotoaparátu. Jeho majitelé nyní mohou prostřednictvím řady neustále se rozšiřujících video-tutoriálů získat komplexní informace o technologických možnostech, jak svůj přístroj maximálně využít.

Na své si přijdou úplní začátečníci, pro které je připraven samotný úvod do systému Lumix S1H, stejně jako uživatelé, kteří jdou již po pokročilých funkcích.

Instruktážní videa vznikla s podporou profesionálních filmařů a fotografů, kteří vám pomohou si produkt rychleji osvojit a získat tak ze své ho přístroje maximum pro dosažení dokonalých výsledků.

Platforma LUMIX Academy mimo jiné nabízí:

 • Úvod do systému S1H – seznámení s produktem a jeho základními funkcemi
 • Představení systému L-Mount
 • Možnosti bezpečnostního nastavení (např. pro ochranu před ztrátou dat)
 • Postup, jak správně připojit externí zařízení (objektiv, externí monitor, mikrofon a další)
 • Orientaci v možnostech záznamu (výběr kompresí, rozlišení, správné nastavení poměru stran, režim Full-Frame a další)
 • Vysvětlení pokročilejších možností záznamu
 • Porozumění frekvenci snímkování (rozdíly v nastavení PAL, NTSC a Cinema)
 • Vysvětlení funkce časového kódu
 • Určování expozice snímků (rozdíly v nastavení expozice, představení funkce Synchro Scan apod.)
 • Seznámení s expozičními nástroji pro video
 • Seznámení s funkcí Master Piedestal (k manuálnímu nastavení tzv. černého bodu)
 • Vysvětlení funkce Dual Native ISO (možnost záznamu s vyšší kvalitou obrazu v prostředí se slabým osvětlením)
 • Způsoby seřizování Hybrid Log Gamma (HLG)
 • Možnosti záznamu pomocí systému V-Log
 • Informace o možnostech anamorfního snímání

Platforma LUMIX Academy se neustále rozšiřuje a je bezplatná a volně přístupná na stránkách https://www.panasonic.com/cz/consumer/fotoaparaty-a-videokamery/fotoaparaty-lumix-g-dslm-learn/clanky/lumix-academy.html#

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: