fbpx
Home fotoaparáty Panasonic Panasonic Lumix G90: praktický a funkční

Panasonic Lumix G90: praktický a funkční

Panasonic Lumix G90: praktický a funkční

Panasonic uvádí nový fotoaparát Lumix G90, který vyniká praktickým provedením a bohatou funkční výbavou. Své využití najde nejen ve fotografii, ale také při natáčení různých videozáznamů.

Panasonic Lumix G90: praktický a funkční

Ve výbavě Lumixu G90 najdete snímač Digital Live MOS s rozlišením 20,3 MPix, nejnovější obrazový procesor Venus a pětiosý duální stabilizátor Dual I.S 2. Díky tomu lze G90 využít nejen k akčnímu fotografování, ale také pro natáčení 4K videí v nejrůznějších situacích a podmínkách.

Panasonic Lumix G90: praktický a funkční

Nová “gé devadesátka” padne díky své velikosti perfektně do ruky a je utěsněna proti prachu a vodě, takže ji z ruky nemusíte odkládat ani v dešti. Jak hledáček, tak displej na zadní straně s úhlopříčkou 7,6 cm, využívají technologie OLED. Zadní displej je samozřejmě výklopný a otočný, takže krkolomnosti záběrů se meze nekladou.

Panasonic Lumix G90: praktický a funkční

S Lumixem G90 můžete natáčet videa v rozlišení 4K i Full HD, a to při různých frekvencích. Možné je také nahrávání na externí zařízení a k dispozici máte také mikrofonní vstup 3,5 mm a nově sluchátkový konektor.

Podobně jako další fotoaparáty řady Lumix umí také model G90 režim 4K Foto, díky němuž nikdy nepromeškáte optimální okamžik pro stisk spouště. Samozřejmostí je sdílení pořízených záběrů a videí do mobilních zařízení přes Bluetooth a Wi-Fi a velmi potěší možnost přímého dobíjení fotoaparátu přes USB kabel.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: