fbpx
Home fotoaparáty Panasonic Panasonic LUMIX – 5 let záruka, dárky a bonusy v hodnotě až 55 444 Kč

Panasonic LUMIX – 5 let záruka, dárky a bonusy v hodnotě až 55 444 Kč

Panasonic LUMIX  – 5 let záruka, dárky  a bonusy v hodnotě až 55 444 Kč

Panasonic spustil kampaň na podporu LUMIX uživatelů a jejich zážitků z fotografování / natáčení. Prodejní kampaň pod názvem „Dobrodružství začíná“ odstartovala 6.5. a potrvá až do 30. 6. 2019. Zákazníkům Panasonic skrze prodejce nabídne 5 let bezstarostného používání v podobě rozšířené záruky na nově nakoupené přístroje LUMIX. Dále mohou zákazníci získat objektiv či atraktivní příslušenství zdarma a další špičkové objektivy s výraznou slevou. Samotná cena vybraných přístrojů Lumix je také zvýhodněná. Dosažené cenové zvýhodnění může dosáhnout až částky 55 444 Kč.

Panasonic, tvůrce formátu bezzrcadlovek[1], oslavil v loňském roce se systémem Lumix G10 let. V letošním roce pak vstoupil na trh Full-frame fotoaparátů s nekompromisními modely LUMIX S1Ra S1.

V současné době fotoaparáty LUMIX nabízí to nejlepší, co mohou tvůrci digitální fotografie a videa využít: kvalitní fotografie a video v nejvyšším dostupném rozlišení 4K s dokonalou stabilizací, vysoký výkon, odolnost, největší nabídku objektivů včetně objektivů Leica. „Loni jsme oslavili desáté výročí našeho rozvinutého systému Lumix Ga letos jsme se špičkovými modely LUMIX S1R a S1 nekompromisně vstoupili do klidných vod Full-Frame fotografie, abychom je rozčeřili a nabídli zákazníkům skutečně vysokou kvalitu obrazu, technologií a designu v této kategorii dosud nevídanou. Při této příležitosti jsme také připravili prodejní kampaň pro naše zákazníky. Pevně věříme, že focení bez starostí s pětiletou zárukou, dárek v podobě objektivu či dalšího příslušenství a výrazné slevy na další objektivy našim zákazníkům přinesou nový rozměr do jejich tvorby a podpoří tak jejich životní vášeň. Nezbývá, než dodat foťte, filmujte, žijte,“ říká k nové kampani Michal Novák, produktový manažer společnosti Panasonic.

Panasonic LUMIX  - 5 let záruka, dárky  a bonusy v hodnotě až 55 444 Kč

 

Objektiv a další příslušenství zdarma

Do konce června k vybraným modelům Lumix S a Gzákazníci u vybraných prodejců získají atraktivní příslušenství, které jim v konkrétní situaci pomůže zachytit realitu a nezapomenutelnou atmosféru daného momentu. Při koupi různých fotoaparátů Lumix S a Gmohou navíc obdržet

  • Pevný objektiv 25mm (50mm pro kinofilm) a vysokou světelností F.17
  • Bateriový vertikální grip
  • XLR Mikrofonní adaptér
  • LUMIBOX – sadu praktického příslušenství obsahující SD kartu, akumulátor a brašnu/pouzdro na fotoaparát

Objektivy LUMIX G s výraznou slevou

K vybraným modelům Panasonic LUMIX G mohou zákazníci při jejich zakoupení získat okamžitou slevu na další špičkové objektivy. U fotoaparátů LUMIX Gjde o čtyři objektivy (FSA100300, RS100400, ES50200 a ES200), které lze pořídit se slevou – při zakoupení jednoho z nich, stejně jako při zakoupení všech čtyř. Zákazník tak může více fotit a přitom významně ušetřit.

Nový LUMIX S – s výměnou za starý fotoaparát významná sleva na tělo i objektivy

Při pořízení nových fotoaparátů LUMIX S1R či S1 mohou zákazníci do konce června získat slevu na pořízení vybraných objektivů (R24105, R70200 a X50)5 200 Kč na každý z nich. V případě, že u prodejce zanechají vysloužilý fotoaparát a vymění tak své „staré železo“ za nekompromisní Full-Frame LUMIX S, získají slevu dalších 5 200 Kč na pořízení těla fotoaparátu LUMIX S. Celkem tak lze uplatnit slevu ve výši až 15 600 Kč na objektivy a 5 200 Kč na tělo.

5 let záruky = 5 let bez starosti pro LUMIX G

K vybraným modelům Panasonic LUMIX Gmají zákazníci nyní možnost získat 5 let jistoty, že nepřijdou o jedinou fotku nebo video, které získají na svých cestách, v práci, při sportu nebo jiném dobrodružství. Panasonic až do konce roku u vybraných modelů LUMIX Gnabízí další 3 roky záruky navíc.

Webové stránky pro získání prodloužené záruky na 5 let bez starosti: www.lumix5y.com.

Limitované nabídky jsou omezena časově po dobu trvání kampaně nebo do vyprodání zásob.

[1]1. CSC fotoaparát na světě byl Lumix G1

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: