fbpx
Nový přenosný RGB laserový projektor ViewSonic M10 přináší brilantní obraz i za denního světla

Revoluční projekční technologie zabalená do kompaktního designu

Společnost ViewSonic představuje přenosný RGB laserový projektor M10, inovativní přírůstek do své produktové řady. Projektor M10 je vybaven revoluční laserovou technologií RGB, která zajišťuje plnou shodu se standardem 100 % BT.2020 v kompaktním a vysoce mobilním formátu. Zajišťuje živý obraz se zvýšenou sytostí barev, a to i v dobře osvětleném prostředí, a poskytuje výjimečný filmový audiovizuální výkon díky vestavěnému reproduktoru Harman Kardon. Jeho okamžité automatické ostření s technologií Time of Flight (ToF) a funkce automatické horizontální/vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení navíc umožňují rychlé nastavení bez jakékoliv námahy, čímž povyšují zážitek ze zábavy doma i na cestách na novou úroveň.

„Na vzkvétajícím trhu s domácí zábavou se projektory staly preferovanou volbou, která se hodí k dnešnímu rozmanitému životnímu stylu a nabízí větší a flexibilnější obraz ve srovnání s televizory,“ říká Dean Tsai, generální ředitel divize projektorů a LED displejů společnosti ViewSonic. „Abychom uživatelům nabídli větší flexibilitu při utváření jejich audiovizuálního prostoru, navrhujeme kompaktní model s pokročilou laserovou RGB technologií, jako je M10. Uvedení modelu M10 na trh nově definuje trh přenosných projektorů a ukazuje náš neochvějný závazek k inovacím a dokonalosti výrobků.“

Kompaktní design s revoluční laserovou RGB technologií

Laserová technologie se běžně upřednostňuje pro projekce vyžadující vyšší jas. Běžné laserové projektory vysílají jediný modrý laserový paprsek směrem k laserovému fosforu a barevným kolečkům, což má za následek omezený rozsah barev. Naproti tomu laserová technologie RGB vysílá tři primární laserové paprsky, červený, zelený a modrý, které společně pokrývají širší barevný rozsah splňující barevný standard BT.2020. Tím překonává požadavky displejů kinematografické třídy dodržujících normu DCI-P3, průmyslový standard pro digitální kina, a dosahuje živějších a realističtějších barev.

ViewSonic posouvá technologii laserové RGB projekce na další úroveň díky revolučnímu designu projektoru M10. Důmyslně integruje tři primární laserové zdroje světla do jediného modulu, což umožňuje kompaktnější provedení než u tradičních RGB laserových projektorů. Tato inovace zmírňuje kompromis mezi velikostí a výkonem, který jej skutečně odlišuje. Jeho jas 2 200 laserových lumenů RGB navíc zajišťuje jasný a živý obraz na úrovni kina, a to i při okolním osvětlení.

Nový přenosný RGB laserový projektor ViewSonic M10 přináší brilantní obraz i za denního světla

Automatické nastavení pro snadné používání

Kromě špičkového vizuálního výkonu je M10 vybaveno inteligentními funkcemi automatického nastavení pro bezproblémové používání. Využívá technologii ToF, která umožňuje okamžité automatické zaostření a zajišťuje ostrý obraz během několika sekund po nastavení polohy projektoru. Jeho automatická horizontální/vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení umožňuje uživatelům užívat si nastavení bez námahy a dosáhnout dokonale tvarovaného obrazu, ať už projektor promítá ze strany, nebo dokonce na strop.

Kromě funkcí automatického nastavení nabízí tento chytrý přenosný projektor řadu všestranných možností použití. Podporuje bezdrátové zrcadlení obrazovky pro streamování filmů nebo pořadů prostřednictvím Wi-Fi z mobilních zařízení, přímo se připojuje k chytrým telefonům a tabletům prostřednictvím portu USB-C a umožňuje stropní projekci bez přídavného stativu. Kromě toho funguje jako Bluetooth reproduktor s vysoce kvalitním vestavěným reproduktorem Harman Kardon, a dokonce jej lze spárovat se sluchátky.

Další informace o přenosném laserovém RGB projektoru ViewSonic M10 naleznete na adrese: https://www.viewsonic.com/global/products/projectors/M10

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: