fbpx
Home fotoaparáty Nový odolný Olympus Tough TG-6

Nový odolný Olympus Tough TG-6

Nový odolný Olympus Tough TG-6

Olympus představil svou novou vlajkovou loď v řadě odolných kompaktů Tough TG-6. Novinka odolá doslova každému počasí, pádům z výšky, drtivým tlakům a lze ji používat pod vodou.

Nový odolný Olympus Tough TG-6
Olympus Tough TG-6

Olympus Tough TG-6 je zkonstruován jako praktický, spolehlivý partner, který je připraven i na drsnější stránku vašeho fotografického života. Fotoaparát je vodotěsný až do patnáctimetrové hloubky, prachotěsný, nárazuvzdorný (do výšky 2,1 m), tlakuvzdorný do 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C a konstrukce s dvojitým ochranným sklem poskytuje vynikající ochranu proti zamlžování. Podvodní pouzdro PT-059, které si můžete dokoupit, navíc umožňuje pořizovat fotografie a videa v hloubkách až 45 metrů pod hladinou.

O prvotřídní kvalitu snímků a záběrů se stará objektiv 25-100 mm s mimořádnou světelností F2 a čtyřnásobným optickým zoomem, 12MP podsvícený CMOS snímač a obrazový procesor TruePic VIII. Bezkonkurenční systém Variable Makro se 4 režimy pak zařídí precizní detailní záběry ze vzdálenosti pouhých 30 cm až 1 cm od objektivu. Olympus Tough TG-6 nabídne také různé podvodní režimy s optimalizovaným nastavením pro různé situace. Videa novinka natáčí v rozlišení 4K 30P či jako vysokorychlostní Full-HD video pro zpomalené záběry. Samozřejmostí pak je vestavěná WiFi konektivita a kompatibilita s aplikací OI.Share pro vzdálené ovládání a sdílení obsahu pomocí chytrého telefonu, GPS, kompas a kompatibilita s aplikací OI.Track pro rychlé a přesné údaje o poloze. Zapomenout nemůžeme ani na celou řadu rozšíření díky bohaté nabídce předsádek a příslušenství.

Olympus TG-6 přijde do prodeje počátkem července, a to spolu s novým příslušenstvím pro rozšiřitelný Tough systém.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: