fbpx
Nová tiskárna CANON PIXMA TS7450

Společnost Canon Europe dnes na trh uvedla domácí multifunkční tiskárnu střední třídy Canon PIXMA TS7450 formátu A4 s čtyřbarevným inkoustovým systémem FINE a automatickým podavačem dokumentů (ADF), která je ideální pro produktivní práci z domova či kreativní využití. Cenově dostupná všestranná tiskárna je vybavená inovativními funkcemi včetně hlasového ovládání a stavovým LED indikátorem pro kontrolu hladiny inkoustů. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání a vysokou kvalitou tisku.

Vestavěné Wi-Fi připojení a podpora služby PIXMA Cloud Link spolu s hlasovým ovládáním umožňuje jednoduše připojit široké spektrum různých zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety, a při práci do maximální míry využít možnosti řešení jiných poskytovatelů, včetně Google Drive, Dropbox nebo Google Classroom .

Maximalizujte produktivitu
Tiskárna Canon PIXMA TS7450 je ideálním pomocníkem do každého domácího pracovního prostředí. Splňuje požadavky na všestrannou a úspornou tiskárnu, která pracuje tvrdě, aby uživatelé mohli pracovat chytře. Automatický podavač dokumentů (ADF) umožňuje dávkově skenovat nebo kopírovat až 35 stran bez ručního zásahu. Dvoucestný systém podávání papíru umožňuje současně vložit různé typy a formáty papíru bez nutnosti ručního ovládání při tisku a skenování. Tuto funkci ocení ti, kdo při práci z domova potřebují současně tisknout různé dokumenty, například učitel připravující plány výuky a materiály pro žáky.

Chytré tiskové zařízení dokáže také automaticky detekovat velikost papíru a přizpůsobit se jí, případně podle potřeby automaticky tisknout oboustranně. Velkoobjemové inkoustové náplně vysoké kvality XL FINE nevyžadují tak častou výměnu, což je ideální pro domácí tisk mnohostránkových smluv a jiných rozsáhlých dokumentů.

Centrum inspirace
Zadní podavač tiskárny Canon PIXMA TS7450 pojme různé typy médií, a otevírá tak nový prostor kreativitě. Uživatelé proto mohou tisknout cokoli, co potřebují k práci nebo pro své koníčky, od fotografií bez okrajů přes nažehlovací obtisky na textil až po personalizované etikety.

Tiskárna PIXMA TS7450 je kompatibilní i s online platformou Canon Creative Park, která nabízí zdarma tisíce kreativních 3D vzorů a předloh, které poslouží k inspiraci i zábavě pro celou rodinu.

Chytrá, ale přesto jednoduchá
Tiskárna je jednoduchá na nastavení a každodenní použití a zároveň nabízí množství užitečných funkcí, aby ji mohla snadno používat celá rodina. Funkce „jednoduché zprovoznění“ zkracuje dobu od vybalení do plného uvedení do provozu a funkce QR Code Direct Connection umožňuje okamžitě propojit tiskárnu s chytrým telefonem. Přehledné uživatelské rozhraní optimalizuje produktivitu a podporuje efektivitu. Displej typu OLED s úhlopříčkou 1,44″ a nový LED stavový pruh umožňuje jednoduše ověřit stav tisku, zjistit případné chyby nebo zkontrolovat hladinu inkoustů.

Nová tiskárna CANON PIXMA TS7450

Připojení
Tiskárna je kompatibilní s řadou užitečných aplikací a lze na ní jednoduše tisknout z mnoha různých typů zařízení včetně Mac, iOS a Android, připojit se ke cloudovým službám a objevovat tvůrčí inspiraci. Pomocí funkce PIXMA Cloud Link, která je k dispozici v aplikaci Canon PRINT App, mohou uživatelé tiskárny Canon PIXMA TS7450 přistupovat k dokumentům a tisknout je přímo ze služeb jako Google Drive, Evernote nebo Dropbox či nové Google Classroom – ideální pro práci na dálku a udržení pořádku v důležitých dokumentech. Tiskárnu lze ovládat hlasem díky kompatibilitě s Amazon Alexa a Google Assistant. To výrazně urychluje a usnadňuje použití zařízení, od spuštění tisku po kontrolu hladiny inkoustů.

Funkce PIXMA Chat Print také umožňuje sdílet a tisknout obrázky z aplikace Facebook Messenger – užitečná funkce pro ty, kdo si chtějí uchovat vzácné vzpomínky přímo ze sociálních sítí. Při tisku z chytrého telefonu mohou uživatelé tiskárny Canon PIXMA TS7450 využít také služby Apple AirPrint a Mopria bez nutnosti instalovat další aplikace či nástroje.

Fotografie tiskárny Canon PIXMA TS7450 najdete ZDE.

Tiskárna Canon PIXMA TS7450 na českém trhu stojí 2310 korun.

Další informace o přístrojích tiskárně Canon PIXMA TS7450 Series naleznete na stránkách https://www.canon.cz/printers/pixma-ts7450/

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: