fbpx
Nikon Z9 – představení a test se sportovní fotografkou Bárou Reichovou

Dostal se nám do rukou nový fotoaparát Nikon Z9, též označovaný jako vlajková loď fotoaparátů společnosti Nikon. Jedná se prý o zatím nejpokročilejší fotoaparát této značky, takže jsme neváhali a rovnou Nikon Z9 podrobili testu, na který jsme si pozvali nejednoho váženého hosta. Michal Houdek a Luděk Bouška nám na začátku videa bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z9 představí. Poví nám něco o jeho čipu, závěrce, snímači, možnostech ostření, a porovnají ho s předchozími modely. Podrobnější informace nám ale o tomto fotoaparátu dnes poví někdo jiný.

Filip Barták ze společnosti Nikon promluví o tom, pro koho je Nikon Z9 určený a co všechno umí. Vyzdvihne jeho výklopný displej, světlý a velký hledáček a skvělé možnosti ostření. Prozradí nám, jak je na tom Nikon Z9 s videem, ale třeba i to, jak je na tom s odolností vůči klimatickým vlivům.

Postupně se přesuneme od teorie k praxi. Na to jsme si však pozvali dalšího hosta, kterým je Barbora Reichová, sportovní fotografka. Bára se fotoaparátu Nikon Z9 s radostí ujala a ihned ho pečlivě a řádně otestovala. Jako foto objekt jí posloužila česká vodní slalomářka Tereza Fišerová. Ve videu si můžete poslechnout, co Bára na Nikon Z9 říká, a zda by ho vyměnila za svůj Nikon D6.

 

Další informace o tomto fotoaparátu naleznete na: https://bit.ly/NIKONZ9

Náš článek o Nikonu Z9 si můžete přečíst zde.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: