fbpx
Nikon uvádí na trh všestranný objektiv NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR

Společnost Nikon 13. října představila objektiv NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR, který nabízí vynikající kvalitu obrazu a všestrannost pro uživatele pracující se širokoúhlými a základními ohniskovými vzdálenostmi i teleobjektivy.

Tento pokročilý objektiv formátu DX je ideálním společníkem pro cestování a nabízí vynikající optiku pro fotografování blízkých i vzdálených objektů. Lze jej tedy použít v libovolných fotografických situacích, od rozsáhlých krajin až po detailní portréty.

Nikon uvádí na trh všestranný objektiv NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR

NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR je ideální pro uživatele přecházející z fotografování chytrými telefony. Je snadno použitelný a přenosný. Hmotnost objektivu je pouhých 315 g. Rozsah jeho ohniskových vzdáleností je 18–140 mm.

Vestavěný systém redukce vibrací potlačuje důsledky chvění rukou a fotoaparátu. Umožňuje uživatelům fotografovat časy závěrky až o 5 EV delšími než obvykle. Výsledkem jsou ostré a nerozmazané snímky i za špatného osvětlení, ať již jde o zachycení atmosféry interiérů či fotografování panoramat nočních měst.

NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR rovněž podporuje záznam ostrých a plynulých videí, čímž se ještě více rozšiřuje všestrannost objektivu. Automatické zaostřování je rychlé a v kombinaci s funkcí zaostřování s detekcí očí zaostřuje přesně tam, kam je potřeba. Výsledkem je vynikající stopáž z cest a dobrodružných výprav.

Objektiv formátu DX je konstruován s přihlédnutím k ochraně proti klimatickým vlivům a obsahuje účinné utěsnění proti prachu a kapající vodě.

NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR – váš dokonalý společník na cestyNikon uvádí na trh všestranný objektiv NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR

  • Všestranný objektiv formátu DX se zoomem a vynikající optikou
  • Kompaktní a lehké tělo, ideální pro cestování
  • Výkonný 7,8× zoom pro větší přiblížení k objektu než doposud
  • Působivá nejkratší zaostřitelná vzdálenost 0,2 m při použití širokoúhlých ohniskových vzdáleností
  • Systém redukce vibrací umožňující fotografovat s využitím až o 5 EV delších časů závěrky než obvykle
  • Elektromagnetický mechanismus clony využívající signály z fotoaparátu pro ještě přesnější ovládání clony a konzistentně stabilní řízení expozice
  • Vynikající objektiv pro video i statické snímky se snadno použitelnými ovládacími prvky
  • Těsnění proti prachu a kapající vodě

 

Tento objektiv si můžete prohlédnout na: https://bit.ly/NIKKOR_Z_DX

 

O dalších objektivech od společnosti Nikon se můžete dočíst na: https://www.f22.cz/category/objektivy/nikon-objektivy/

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: