fbpx
NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S – nový výkonný kompaktní objektiv se zoomem řady S

Společnost Nikon uvedla svůj nejnovější objektiv se zoomem, všestranný NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S. Díky lehké konstrukci, pokročilé optice a širokému rozsahu zoomu je tento objektiv vhodný pro libovolné nasazení. Při jeho použití tak zachytíte bez nutnosti výměny objektivu všechny potřebné úhly během fotografování libovolných objektů od historické architektury a pouličních motivů až po detailní portréty a rozsáhlé krajiny.

NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S - nový výkonný kompaktní objektiv se zoomem řady S

NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S je výkonný univerzální objektiv pro cestování. Nabízí pevnou světelnost f/4 a jeho konstrukce předurčená pro kontrolovanou tvůrčí práci poskytuje výsledky s vysokou mírou detailů. Objektiv se vyznačuje plynulým ovládáním a kombinovaným zaostřovacím systémem, který zajišťuje neuvěřitelně rychlé a přesné automatické zaostřování v celém rozsahu ohniskových vzdáleností.

 

Díky kombinaci vysokého výkonu a lehkého a kompaktního těla je NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S vždy připraven na cesty. Nabízí vynikající výkon pro video s téměř zcela eliminovanými změnami ohniskové vzdálenosti během přeostřování a zaručuje tak konzistentní obrazový úhel při přeostřování během záznamu. Pokud přecházíte z interiérů do exteriérů nebo mezi tmavšími a jasnějšími scénami, dovoluje stabilní řízení expozice přirozené změny jasu pro získání krásně působící stopáže.

Antireflexní vrstvy Nikon ARNEO a Nano Crystal Coat navíc potlačují výskyt reflexů a závoje vlivem parazitního světla dopadajícího z libovolného směru a zaručují perfektní brilanci obrazu.

NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S je utěsněn proti prachu a kapající vodě a fluorová vrstva Nikon na předním optickém členu odpuzuje nečistoty a snadno se čistí.

NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S – jeden objektiv, nekonečné možnosti:

 • Objektiv s širokým rozsahem zoomu od širokoúhlého objektivu po střední teleobjektiv s vynikající optikou
 • Vynikající obraz v širokém rozsahu ohniskových vzdáleností
 • Pevná světelnost f/4 nabízející všestrannost a umožňující hbitost při fotografování
 • Konzistentní chování zoomu při záznamu videa i fotografování
 • Malá nejkratší zaostřitelná vzdálenost a největší měřítko zobrazení 1 : 2,5
 • Všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 24–120 mm
 • Vynikající výkonnost pro video s téměř eliminovanými změnami ohniskové vzdálenosti při přeostřování
 • Přizpůsobitelné ovládací prvky zahrnující speciální funkční tlačítko a příkazový kroužek, kterým lze přiřadit různé funkce na základě preferencí uživatelů
 • Snadno přenosné, lehké a kompaktní tělo
 • Kombinovaný zaostřovací systém využívající dvě poháněné jednotky automatického zaostřování pro rychlé a přesné automatické zaostřování
 • Antireflexní vrstvy Nikon ARNEO a Nano Crystal Coat potlačující výskyt reflexů a závoje
 • Utěsnění proti prachu a kapající vodě plus fluorová vrstva Nikon odpuzující nečistoty

 

NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S je k dispozici za 30 990 Kč.

 

O dalších objektivech společnosti Nikon se můžete dočíst zde.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: