fbpx
Mobilní telefon Huawei nova 9 – představení a první dojmy (video)

Tentokrát jsme byli pozváni do Vídně, a to na slavnostní představení žhavé novinky od značky Huawei, kterou je mobilní telefon Huawei nova 9. Za kameru si stoupl náš střihač a kameraman Radoslav Holan, který měl tu čest si nový fotomobil osahat a vyzkoušet, a své první dojmy nám samozřejmě nezapomněl zdokumentovat.

Nový smartphone nova 9 se pyšní stylovým a ultralehkým designem, silným fotoaparátem, vysokým výkonem a dlouhou výdrží baterie. K dispozici je ve dvou barevných variantách, v krásné modro fialové (Starry Blue) a v klasické černé (Black).

Vzhled celého mobilu Rada velmi potěšil. Zaujala ho nejenom barva Starry Blue, která na světle hází krásné odlesky, ale také jeho ultralehký a ultratenký design. Nejvíce zvědavý byl však na jeho fotografické dovednosti. Huawei nova 9 disponuje systémem UltraVison, který zahrnuje hlavní fotoaparát RYYB Ultra Vision o rozlišení 50 MPx, ultra širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 8 MPx, hloubkový fotoaparát o rozlišení 2 MPx, 4 cm makro fotoaparát a přední fotoaparát s rozlišením 32 MPx. Co se záznamu videa týče, nova 9 nabízí možnost natáčet v rozlišení 4K a nepřetržité přední/zadní nahrávání. Pochvalu dostal i 120 Hz displej, který je přesný na dotyk a nabízí širokou škálu nastavení jasu. Mezi velikou přednost tohoto nového mobilního telefonu patří jeho rychlé nabíjení, celkového nabití totiž dosáhne již za 38 minut. Za zmínku však stojí absence Googlu, která by mohla trápit nejednoho uživatele.

Shrnuto a podtrženo, Rada tento nový fotomobil velice bavil a celkově ho hodnotí kladně. Na podrobnou recenzi si však budeme muset ještě chvíli počkat, ale nebojte se. Michal si už teď na Huawei nova 9 brousí zuby.

Další podrobnosti o tomto telefonu a celé Huawei akci naleznete v našem článku na: https://www.f22.cz/spolecnost-huawei-odhalila-novinky/

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: