fbpx
Home Tiskneme Letní aktualizace programu Zoner Photo Studio X

Letní aktualizace programu Zoner Photo Studio X

Letní aktualizace programu Zoner Photo Studio X

Program na práci s fotografiemi Zoner Photo Studio X, který je od podzimu 2016 dostupný jen formou ročního předplatného, má letní aktualizaci.

Ve třetí aktualizaci od svého vydání umožňuje tento český program porovnávat i upravovat rychle a jednoduše několik fotek najednou. Zdokonalením prošla funkce Zřetelnost a přímo z programu si můžete nově přímo objednat vytištěné fotografie. Novinkou je také sdílení snímků na několik sociálních sítí zároveň, případně s odloženou publikací.

Pohodlnější porovnávání

Zoner Photo Studio X nově umí zobrazit náhledy až devíti fotek vedle sebe s možností jednotlivé snímky hodnotit hvězdičkami či barevně označit. Při vybírání nejlepšího záběru ze série uživatelé jistě ocení i novou funkci „Připnout soubor“. Umožňuje připnout si v náhledu vybranou fotku a postupně ji porovnávat s dalšími adepty.

Tato nová funkčnost plně nahrazuje předchozí funkci Porovnat ve Správci, kterou se však vývojáři rozhodli v programu dočasně ponechat – uživatelé si tak mohou novinku v klidu vyzkoušet a sdělit tvůrcům programu svůj názor.

Sjednoťte styl fotek ve Vyvolat

Nový způsob porovnávání snímků je dostupný i v modulu Vyvolat, kde uživateli otevírá možnost vylepšit najednou několik vybraných fotografií. Může na ně aplikovat automatické úpravy, efekty či expoziční úpravy a v náhledu kontrolovat, zda spolu fotografie stylově ladí.

„V dalších aktualizacích se tento krok projeví také v Editoru a Správci. Jdeme tak vstříc uživatelům, kteří se soustředí na práci v jednom z modulů Vyvolat nebo Editor a chtějí zde provádět většinu úprav,“ doplňuje Jan Kupčík.

Nová Zřetelnost vytvoří podmanivé portréty

Funkci Zřetelnost v modulu Vyvolat najdou uživatelé na stejném místě jako dřív, její funkčnost však vývojáři výrazně vylepšili. Nově dodá fotce strukturu, ostrost a živost, aniž by zásadně ovlivnila její expoziční parametry. „U nové Zřetelnosti se nám podařilo dosáhnout opravdu revolučních výsledků z pohledu kvality výstupu. Zamilují si ji jak krajináři, tak portrétisté,“ říká produktový manažer Jan Kupčík. Zejména černobílým portrétům dodá Zřetelnost hloubku, u krajin zase podtrhne strukturu scenérie.

Zoner Photo Studio X - funkce Zřetelnost / F22.cz

[zdroj tisková zpráva Zoner Software]

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: