fbpx
Ideální tiskárna pro speciální příležitosti – Xiaomi Instant Photo Printer 1S

Záznamy z našich nezapomenutelných okamžiků mají v dnešní digitální éře často sklon zůstat uvězněny v našich chytrých telefonech nebo na sociálních sítích. Ačkoliv je skvělé mít fotografie na dosah ruky, někdy stojí za to vyjít ze světa digitálních obrazovek a vrátit se k nostalgii tisknutých fotografií. S přenosnou tiskárnou Xiaomi Instant Photo Printer 1S je to velmi snadné a rychlé.

Xiaomi Instant Photo Printer 1S je elegantní, kompaktní zařízení, které vám umožňuje okamžitě tisknout své oblíbené fotografie přímo z chytrého telefonu. Disponuje lehkým a přenosným designem, takže tuto tiskárnu můžete mít vždy po ruce, ať jste kdekoliv. Vhod přijde i při jakékoliv zvláštní události, jako je například svatba, rodinná sešlost či firemní večírek.

Ideální tiskárna pro speciální příležitosti – Xiaomi Instant Photo Printer 1S

Vytiskněte si každý okamžik

Tiskárna od Xiaomi je snadno ovladatelná díky propojení s vaším telefonem přes aplikaci Xiaomi Home, která je kompatibilní se systémy iOS i Android. Stačí jednoduše připojit telefon k tiskárně pomocí Bluetooth, Wi-Fi či technologie AirPrint, a vybrat fotografii, kterou chcete vytisknout. Můžete v ní i upravovat snímky pomocí různých filtrů, přidávat text nebo rámečky a vytvářet tak originální fotografie a koláže.

Jednou z největších výhod Xiaomi Instant Photo Printer 1S je kvalita tisku, jehož rozlišení činí 300 x 300 DPI. Tiskárna používá termosublimační technologii. Tiskne za pomoci termotransferu, jež přináší detailní snímky nenáchylné k mechanickému poškození. Tisk probíhá za pomoci pásky, na které jsou tři základní barvy – žlutá, červená a modrá. Páska se zahřeje pomocí tiskové hlavy na určitou teplotu, tím se barva přemění na plyn a obtiskne se na papír. Po přenesení na papír se opět vrátí do pevného skupenství. Výsledné fotografie jsou mnohem odolnější a déle vydrží oproti inkoustově tištěným. Tisk jedné fotografie trvá jednu minutu.

Tiskárna podporuje dvě velikosti fotopapírů. 6″ fotopapír ideální pro tisk rodinných fotografií a 3″ fotopapír s lepicí vrstvou. Vytištěné fotografie jsou navíc potaženy průhledným, voděodolným ochranným filmem odolným vůči otiskům prstů, který zajistí, že vydrží dlouho a nevyblednou ani nezežloutnou.

Xiaomi Instant Photo Printer 1S je k tomu všemu velmi uživatelsky přívětivá. Tiskárna je bezdrátová a je vybavena dobíjecí baterií. Díky jednoduchému nabíjecímu kabelu USB ji můžete snadno dobít z počítače, powerbanky nebo jiného zařízení s USB portem.

Ideální tiskárna pro speciální příležitosti – Xiaomi Instant Photo Printer 1S

Tiskněte ihned po vybalení

V balení je kromě samotné tiskárny také 10 kusů 6″ fotopapíru, 10 kusů 3″ lepícího fotopapíru, páska na 20 výtisků a fotoalbum s textilním obalem, kam se vejde až 100 fotografií. Tiskárnu tedy stačí pouze vybalit, připojit k mobilnímu telefonu a můžete začít tisknout.

Parametrem, který u této tiskárny nelze opomenout, je její dostupná cena. Xiaomi se vždy snaží nabízet kvalitní produkty za dostupnou cenu a Instant Photo Printer 1S není výjimkou. Celý set je k dostání za pouhých 3 790 Kč.

Závěrem lze říci, že pořízení Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set rozhodně nebudete litovat. Je to kompaktní společník, díky kterému vaše vzpomínky nikdy nezestárnou.

Více o tiskárně naleznete na: https://bit.ly/42QIUsK

Ideální tiskárna pro speciální příležitosti – Xiaomi Instant Photo Printer 1S

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: