fbpx
FOMEITOP 2021

Veletrh fotografů a filmařů

Již tradiční akce pořádaná společností FOMEI se letos uskuteční 16. – 17. září v Hradci Králové. Během tohoto setkání fotografů, filmařů a fotografických tiskařů budeme moci načerpat inspiraci, dozvědět se o novinkách z první ruky a získat cenné rady a triky od špiček ve svém oboru.

FOMEITOP 2021

 

 

 

 

 

Hlavní program započne ve čtvrtek v 9.00 a po oba dny trvání akce bude vysílán online na Youtube kanále a Facebookové stránce společnosti FOMEI.

Doprovodný program bude letos v podobě praktických workshopů a prohlídek, na které je však dobré se zaregistrovat předem. Vyzkoušet si budeme moci například focení portrétů se Sony Alpha, fotografování s polaroidem, filmové svícení, ad. K prohlédnutí bude k dispozici sbírka historických fotoaparátů a výstava výroby fotopapírů.

Celý program naleznete zde.

FOMEITOP 2021

 

 

 

 

 

 

 

Mezi hlavní lákadla FOMEITOPu patří novinky nejen od FOMEI, ale také od dalších známých foto značek, jako jsou např. Canon, Nikon, Sony, Hasselblad apod., které si budeme moct řádně osahat a vyzkoušet. Uvidíme to nejmodernější ze současné optiky, výroby fotopapíru a světelné techniky, jejímž trendům dnes kralují LED RGB světla.

Součástí bude jako každoročně i akční prodej nového zboží, výprodej a bazar produktů z prezentací a výstav. Nově však bude možné zboží v akci nakoupit i online na www.fomeitop.cz.

Každý návštěvník bude navíc zařazen do slosování o věcné ceny.

FOMEITOP 2021

 

 

 

 

 

 

 

Provázet nás bude spousta známých tváří. Hlavními tvářemi ročníku 2021 jsou:

Jirka Král tvůrce obsahu a bývalý youtuber, který v rámci agentury Socialpark sdílí svoje know-how.

Petr Hricko – fotograf patřící mezi nejzajímavější osobnosti na fotografické scéně posledních let.

Stanislav Petera retušér a fotograf známý svými detailně promyšlenými scénami a skvělou prací v postprodukci.

Jan Strach kameraman a režisér, který natočil již řadu videoklipů pro různorodá odvětví hudební scény.

 

FOMEITOP 2021

 

 

 

 

 

 

 

Veletrh FOMEITOP je setkání lidí se společnou vášní, a to vášní k fotografii. Vstup je zdarma, takže pokud máte čas, neváhejte a dorazte! Třeba se tam potkáme.

Jestli se chcete podívat, jak probíhaly minulé ročníky, mrkněte na náš Youtube kanál F22. Vše máme totiž pečlivě zdokumentované.

Záznamy z minulých let:

 

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: