FOMEI uvádí na trh novou řadu malých LED světel

Česká firma FOMEI rozšiřuje svou nabídku o malá LED světla FOMEI LED MINI, která cílí jak na amatéry, tak i na zkušené profesionály. Světla jsou dostupná ve dvou výkonostních variantách, 15W a 30W. Hlavní devizou těchto světel je perfektní poměr cena/ kvalita. Obě světla jsou dodávána v přehledné textilní polstrované tašce, kam se vejde jak světlo samotné, tak i jeho nejdůležitější příslušenství. K FOMEI LED MINI je možné dokoupit set nejčastěji používaných světelných modifikátorů, který obsahuje vše potřebné od komínku až po softbox.

LED MINI 15W

LED MINI 15W je možné dle potřeby připevnit jak do přímo do sáněk fotoaparátu,sáněk fotoaparátu, tak i na klasický studiový stativ díky závitu 1/4. Světlo najde využití jak u fotografů, tak u filmařů. Ovládání svět- la je řešeno jednoduše jediním otočným voličem, který slouží jak pro zapnutí, tak pro nastavení intenzity.
V praktické textilní polstrované brašně dostanete světlo samotné, klapky s klipsami na fotografické filtry, baterii NP-F 550 (2300 mAh), NP-F nabíječku, síťový adaptér a také polohovatelnou hlavu pro připevnění světla na stativ nebo přímo do sáněk fotoaparátu/kamery.

Hlavní přednosti LED MINI 15W

-skvělá váha 538 g
-odolné tělo z hliníkové slitiny
-polohovací hlava do sáněk blesku
-možnost použití volitelného příslušenství pro usměrnění světla – NP-F baterie, nabíječka a adaptér jsou součástí ceny
-celý set je k zákazníkovi doručen v polstrované tašce

LED MINI 30W

LED MINI 30W je silnější světlo z řady MINI. Díky zabudovanému mechanismu Fresnelovy čočky je možné úhel světla přizpůsobit dle potřeb, od širokého osvitu až po úplně bodové světlo. Řídící jednotka světla (zároveň slouží i jako slot na V-Mount baterii) je jednoduše upevnitelná buď na rameno které světlo drží, nebo pomocí kovového lanka kamkoli na utahování stativu. Horní madlo je odnímatelné a místo něj je možné umístit jakékoli příslušenství se standartním stativovým závitem, například držák na akční kameru.

Hlavní přednosti LED MINI 30W

-ostřící mechanismus s Fresnelovou čočkou
-odolné tělo z hliníkové slitiny
-možnost použití volitelného příslušenství pro usměrnění světla -slot na V-Mount baterie
-výkon 30W LED v kompaktním těle
-absolutně tiché pasivní chlazení
-napájecí adaptér a redukce na dvě NP-F baterie v ceně
-celý set je k zákazníkovi doručen v polstrované tašce

LED MINI PŘÍSLUŠENSTVÍ

Na obě světla řady LED MINI je možné připevnit příslušenství, které je možné zvlášť dokoupit. Toto příslu- šenství je prodávané výhradně v sadě, která obsahuje: komínek (včetně dvou voštinových filtrů), modrý difuzor, žlutý difuzor, oranžový difuzor, bílý difuzor, velkou voštinu, klapky, velkou difuzní kouli a malý soft- box. Příslušenství je skvělé pro pochopení a naučení základní práce s modifikací světla.

Doporučená MOC včetně DPH:

FY3580 LED MINI 15W: 3490 Kč
FY3581 LED MINI 30W: 5990 Kč
FY3582 LED MINI příslušenství: 2590 Kč

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: