fbpx
Canon připravil speciální akci pro české studenty

Společnost Canon přichystala pro české studenty jedinečnou cashback akci. Při nákupu vybraných produktů jim vrátí až 7 600 Kč za nákup jediného produktu. Akce potrvá od dubna do konce srpna 2020.

Podmínkou pro vyplacení cashbacku je nákup produktů u vybraných partnerů společnosti Canon v období 1. dubna – 31. srpna 2020 a následná registrace tohoto nákupu na www.canon.cz/studentcashback. Registraci mohou zákazníci provést nejpozději do 30. září 2020. Všichni zájemci o vyplacení studentského cashbacku musí být v době podání žádosti starší 18 let, musí mít status studenta a musí být držiteli platného studentského průkazu ISIC. Společnost Canon nabízí studentům cashback na několik modelů zrcadlových i bezzrcadlových fotoaparátů, videokamery, velkou řadu objektivů a doplňků.

Mezi produkty, při jejichž zakoupení společnost Canon studentský cashback nabízí, patří například fotoaparát Canon PowerShot G1 X MARK III, bezzrcadlovka s malými rozměry a nízkou hmotností, ideální na cesty. Příznivcům zrcadlovek nabízí Canon vrácení 2 500 Kč při nákupu modelu EOS 5D MARK IV, špičkové full-frame zrcadlovky s možností natáčení videí v rozlišení 4K. Nejvyšší kusový cashback 7 600 Kč nabízí Canon na filmové videokamery, například CANON EOS C200.

Celkovou hodnotu cashbacku si mohou zákazníci vypočítat na webu http://www.canon.cz/kalkulacka.

Po získání a ověření žádosti o cashback provede společnost Canon platbu na bankovní účet žadatele do 28 dnů od schválení nároku. Tuto akci je možné kombinovat s akcí LETNÍ CASHBACK nebo VIRTUAL KIT (vždy pouze s jednou z těchto uvedených akcí) a dále pak s akci Fotokurz zdarma.

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: