fbpx
Bezproblémový tisk, skenování a kopírování s jednoduchou kompaktní tiskárnou základní třídy Canon PIXMA TS3450

Společnost Canon Europe dnes představila svůj nejnovější přírůstek do své řady inkoustových tiskáren základní třídy PIXMA TS, model PIXMA TS3450. Jedná se o multifunkční zařízení 3 v 1 pro každodenní použití, které se vyznačuje jednoduchostí obsluhy. K maximální produktivitě přispívají mimo jiné snadno vyměnitelné čtyřbarevné inkoustové náplně FINE, jednoduché nastavení a bezdrátové připojení jedním stiskem tlačítka.

Pro mnohé z nás se práce na dálku nebo distanční výuka staly součástí každodenního života. Studenti i ti, kdo pracují z domova, uvítají jednoduchost ovládání a rychlost nastavení této tiskárny. Vylepšený webový průvodce instalací nabízí snadno pochopitelná instruktážní videa a nákresy, jak tiskárnu zprovoznit krok za krokem. Tlačítko Wireless Connect zase jedním stiskem připojí tiskárnu přes Wi-Fi k chytrému zařízení, PC nebo notebooku.Bezproblémový tisk, skenování a kopírování s jednoduchou kompaktní tiskárnou základní třídy Canon PIXMA TS3450

Po instalaci je každodenní používání zcela jednoduché, ještě více jej usnadňuje přehledná navigace na monochromatickém LCD displeji s úhlopříčkou 1,5 palce. Uživatelé na něm mají přístup k hlavním funkcím tiskárny a její údržbě, včetně kontroly stavu a formátu papíru. Energii pomáhá ušetřit režim Auto Power, který automaticky zahájí tisk z vypnutého stavu a je dostupný na tiskárně i vzdáleně.

Vysoká kvalita, nízké náklady

Tiskárna Canon PIXMA TS3450 Series je ideální pro studenty, kteří hledají cenově příznivé řešení, nebo pro zaměstnance pracující z domova, kteří potřebují kvalitní tiskové výstupy. Tiskárna je kompatibilní s inkoustovými náplněmi FINE a FINE XL s vyšší výnosností. Kazety není tedy nutné měnit tak často, čímž se minimalizuje odpad a dodatečné výdaje. Hybridní inkoustový systém využívající současně inkousty na bázi barviv a inkousty na bázi pigmentu umožňuje dosáhnout živého podání barev a ostrého písma, tedy ideální kvality například pro tisk podrobných výukových materiálů. Tiskárna dokáže také tisknout ostré fotografie bez rámečků až do formátu 13 x 18 cm, přičemž fotografie formátu 10 x 15 cm se na vysoce jakostní lesklý fotografický papír vytiskne za pouhých 65 sekund[1]. Uživatelé si tak mohou snadno uchovávat živé vzpomínky.

Aby se uživatelům nikdy nestalo, že jim v té nejnevhodnější chvíli dojde inkoust, podporuje tiskárna PIXMA TS3450 Series připomenutí systému Easy Ink Delivery, který při nízké hladině inkoustů zasílá e-mailová upozornění s odkazem na možnost objednání originálních náhradních kazet Canon s doručením až domů.

Vylepšená konektivita

Při práci na cestách nebo z různých zařízení, např. chytrého telefonu nebo notebooku, je potřeba mít snadný přístup ke všem důležitým dokumentům. Ať potřebujete odevzdat splněné zadání nebo před schůzkou nahlédnout do poznámek k prezentaci, tiskárna PIXMA TS3450 díky vylepšenému propojení s řadou aplikací a webů a zajišťuje, že soubory budou vždy dostupné bez nutnosti otevírat každý samostatně.

K tomu slouží nástroj PIXMA Cloud Link, který je k dispozici v rámci aplikace Canon Print a umožňuje tisknout přes Wi-Fi přímo z Disku Google[2], Dropboxu a Evernote. Těm, kdo studují nebo vyučují distančně, přijde vhod kompatibilita s aplikací Google Classroom. Aplikace Canon Print je k dispozici ve verzi pro systémy iOS a Android a umožňuje uživatelům přímo z mobilního zařízení tisknout dokumenty a fotografie a kontrolovat stav tiskárny a připojení. Zároveň je tiskárna PIXMA TS3450 kompatibilní se službami hlasového ovládání[3] jako Amazon Alexa a Google Assistant, takže ji lze ovládat i bezdotykově – bez hnutí prstem můžete tisknout, kontrolovat hladiny inkoustů nebo tiskárnu zapnout a vypnout.

Tiskárna PIXMA TS3450 je vybavená funkcí PIXMA Chat Print, která umožňuje tisknout fotografie a dokumenty přímo z aplikace Facebook Messenger – ideální pro studenty pracující na společném projektu nebo pro udržování kontaktu s přáteli a rodinou prostřednictvím fotografií.Bezproblémový tisk, skenování a kopírování s jednoduchou kompaktní tiskárnou základní třídy Canon PIXMA TS3450

Dejte své kreativitě volný průchod

Zadní zásobník tiskárny PIXMA TS3450 umožňuje tisknout na mnoho různých typů papíru, včetně magnetického nebo samolepicího fotopapíru Canon a vyrábět tak vlastní obrázkové magnety nebo opakovaně použitelné nálepky pro výzdobu domácnosti. Hladší průchod papíru a srozumitelnější instrukce pro jeho vkládání zaručují pokaždé dokonalý výsledek – například při tisku fotografií k vystavení na papír čtvercového formátu 13 x 13 cm.

Vedle mimořádných tiskových schopností poskytuje tiskárna Canon PIXMA TS3450 přístup k řadě nástrojů, včetně Wi-Fi PictBridge, který umožňuje přímo propojit tiskárnu s fotoaparátem. Tuto funkci umožňující tisk i bez připojeného počítače ocení profesionální fotografové, kteří potřebují rychle vytisknout své snímky, nebo rodiny, které si chtějí vystavit své fotografie na ozdobu.

Tiskárna podporuje také aplikaci Canon Easy-PhotoPrint Editor (iOS/Android), v níž mohou uživatelé upravovat a tisknout snímky přímo z chytrého telefonu nebo tvořit originální předměty jako kalendáře, plakáty nebo koláže. Inspiraci pro různé výtvory je možné nalézt v bezplatné mobilní aplikaci Canon Creative Park (iOS/Android) nebo přes internetový prohlížeč. K dispozici je velké množství šablon pro 3D tvorbu z papíru na mnoho hodin zábavy pro celou rodinu.

Fotografie tiskáren Canon PIXMA TS3450 jsou k dispozici ZDE.

Tiskárny Canon PIXMA TS3450 se objeví na českém trhu v lednu 2021 a budou stát 1290 korun.

Další informace o tiskárnách řady Canon PIXMA TS3450 Series, v nabídce v černém, bílém a černo-bílém provedení[4], naleznete na stránkách: https://www.canon.cz/printers/pixma-ts3450-series/.

Canon PIXMA TS3450 Series – hlavní funkce a vlastnosti:

  • Inkoustové kazety FINE
  • Připojení přes Wi-Fi
  • Kompatibilní s technologií PIXMA Cloud Link
  • Aplikace Canon PRINT
  • Cloudový tisk a skenování
  • Zadní podavač papíru
  • Monochromatický displej 1,5”
  • Tisk fotografií bez okrajů až do formátu 13 x 18 cm

Veškerou techniku a služby nakoupíte nejlépe ve: